Toyota – wybrane modele z 2024 roku produkcji z rabatem nawet do 20 tys. zł

Wybrane wersje modeli Aygo X, Yaris, Corolla oraz Toyoty C-HR można teraz kupić w bardzo atrakcyjnych cenach z rabatem sięgającym nawet 20 tys. zł. Oferta dotyczy samochodów z 2024 roku produkcji, ale liczba aut objętych specjalnymi warunkami zakupu jest ograniczona.

Aygo X, Yaris, Corolla i Toyota C-HR to bestsellery japońskiej marki na polskim rynku i auta, które zdecydowanie prowadzą w swoich segmentach. Klienci cenią je za bogate wyposażenie standardowe, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz efektywne napędy. Teraz w salonach Toyoty w całym kraju można wybrane wersje tych aut kupić z wysokimi rabatami. Oferta jest limitowana.

Toyota C-HR od 119 900 zł

Nowa odsłona Toyoty C-HR w wersji Comfort z napędem 1.8 Hybrid o mocy 140 KM kosztuje teraz od 119 900 zł. To aż 20 tys. zł mniej od ceny katalogowej i poziom zbliżony do poprzedniej generacji auta. Samochód jest nowoczesny i bardzo bogato wyposażony, a standardem są 12,3-calowe cyfrowe zegary, system multimedialny Toyota Smart Connect z 8-calowym ekranem dotykowym, dwustrefowa klimatyzacja, 17-calowe felgi oraz światła główne i przeciwmgielne w technologii LED. Auto ma też najnowsze systemy bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy Toyota T-MATE, w tym m.in. układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS), system monitorowana martwego pola w lusterkach (BSM), asystenta bezpiecznego wysiadania (SEA) oraz inteligentny tempomat adaptacyjny (iACC).

Nowa Toyota Camry z hybrydą 5. generacji od 185,9 tys. zł

Toyota Aygo X i Yaris 1.5 Hybrid w ofercie specjalnej

64 900 zł kosztuje teraz Toyota Aygo X w wersji Comfort z manualną skrzynią biegów. Cena najmniejszego crossovera marki została obniżona o 6 tys. zł względem ceny katalogowej. Aygo X Comfort można zamówić w jednym z czterech lakierów, a wyposażenie standardowe obejmuje m.in. 9-calowy ekran systemu multimedialnego, bezprzewodową łączność z Apple CarPlay i Android Auto, kamerę cofania, 17-calowe koła, manualną klimatyzację oraz systemy bezpieczeństwa Toyota T-MATE. Aygo X napędzany jest benzynowym silnikiem 1.0 o mocy 72 KM.

O 12,5 tys. zł obniżono także ceny nowego Yarisa w wersji Comfort z napędem hybrydowym o mocy 116 KM. Samochód w takiej specyfikacji kosztuje teraz od 90 400 zł i ma 15-calowe felgi aluminiowe, automatyczną klimatyzację, 9-calowy ekran systemu multimedialnego, bezprzewodową łączność z Apple CarPlay i Android Auto oraz inteligente wycieraczki z czujnikami deszczu. Standardem są też systemy bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy Toyota T-MATE.

Toyota Corolla Sedan od 94 900 zł

W salonach Toyoty można też zamówić Toyotę Corollę Sedan z benzynowym silnikiem 1.5 o mocy 125 KM, która kosztuje teraz w każdej wersji wyposażenia o 12 tys. zł mniej od ceny katalogowej. Oferta specjalna dotyczy aut zarówno z manualną skrzynią biegów, jak i z automatyczną przekładnią Multidrive S.

Toyota RAV4 – kompaktowy SUV, który stworzył segment i stał się ikoną motoryzacji skończył 30 lat

Kompaktowa limuzyna kosztuje teraz od 94 900 zł w przypadku wersji Active, ceny bogato wyposażonej wersja Comfort z pakietem Tech zaczynają się od 106 900 zł. W tej odmianie Corolla ma 16-calowe felgi aluminiowe, 12,3-calowe cyfrowe zegary, a także najnowszy system multimedialny Toyota Smart Connect z 10,5-calowym ekranem dotykowym. Pakiet Tech do listy wyposażenia dodaje ponadto m.in. przednie i tylne czujniki parkowania, podgrzewane fotele przednie i kierownicę, inteligentny kluczyk czy bezprzewodową ładowarkę do smartfonów.

Źródło: Toyota