CUPRA w świecie biżuterii z marką MAM

CUPRA, barcelońska marka motoryzacyjna znana ze swojej odwagi w projektowaniu drapieżnych samochodów, rozpoczęła unikalną współpracę z MAM – producentem zrównoważonej biżuterii z Barcelony. Partnerstwo to jest jednym z pierwszych przedsięwzięć CUPRY w świecie mody, wprowadzając ekscytujące połączenie innowacji motoryzacyjnych i rzemieślniczej sztuki jubilerskiej.

Współpraca rozpoczyna się od linii wykwintnie zaprojektowanych akcesoriów, w tym sygnetu oraz serii bransolet z kolekcji „Welcome to the Tribe”. Przedmioty te powstały z wykorzystaniem rutenu i miedzi – materiałów stosowanych do wykończenia pojazdów CUPRY – symbolizując fuzję technologii motoryzacyjnych i zrównoważonej mody.

Zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju

Zarówno CUPRA, jak i MAM zobowiązały się do zmniejszenia swojego wpływu na środowisko, co jest zasadniczym elementem tej współpracy. Dążenia CUPRY do osiągnięcia neutralności węglowej do roku 2050 są uzupełniane przez praktyki MAM dotyczące używania materiałów z recyklingu i ekologicznych metod produkcji, czyniąc to partnerstwo wzorem dla zrównoważonej innowacji zarówno w przemyśle motoryzacyjnym, jak i modowym.

CUPRA Tavascan – wielobarwny model z elektryczną duszą

Wyjątkowe projekty, które opowiadają historię

Bransoletki „Welcome to the Tribe” to nie tylko akcesoria – to wezwanie do działania. Zapraszają noszących do dołączenia do ruchu promującego zrównoważony rozwój. Unikatowy pierścień i bransoletki są zaprojektowane, by podkreślać zamiłowanie do mody, innowacji, ale i ekologicznej odpowiedzialności osób, które je noszą.

Nowa CUPRA Leon: zaprojektowany na nowo i ulepszony samodzielny model CUPRA

O MAM

MAM to marka modowa z Barcelony, tworząca ekologiczną biżuterię. Firma znana jest z użycia materiałów z odzysku i zaangażowania w zrównoważone procesy produkcyjne.

Źródło: CUPRA