MG Motor – 1000 samochodów sprzedanych w Polsce

MG Motor zadebiutował w Polsce w listopadzie zeszłego roku wprowadzając na rynek dwa spalinowe SUV-y – kompaktowego MG ZS oraz przestronnego rodzinnego MG HS, a także w pełni elektrycznego kompaktowego hatchbacka MG4. Dziś marka z dumą ogłasza osiągnięcie symbolicznej liczby 1000 sprzedanych samochodów w Polsce. Ten wyjątkowy kamień milowy jest rezultatem zaangażowania marki w dostarczanie innowacyjnych, stylowych i ekscytujących pojazdów, które zyskały uznanie klientów w całym kraju.

Od momentu wejścia na polski rynek MG Motor zdobyło serca klientów, dzięki swojej wyjątkowej estetyce, zaawansowanej technologii oraz dynamicznym i wydajnym silnikom. Interesująca oferta modeli, w tym popularne SUV-y oraz samochody elektryczne, spełnia różnorodne potrzeby klientów, zapewniając jednocześnie niezapomniane wrażenia z jazdy.

Dziś MG Motor świętuje sprzedaż 1000 samochodów na polskim rynku w ciągu niespełna 5 miesięcy. Wczoraj w salonie autoryzowanym Grupy Bemo odbyło się oficjalne przekazanie wyjątkowego pojazdu. W ręce Pana Tomasza Ducha i jego żony trafił nowy samochód elektryczny MG4, który jest 1000-cznym zarejestrowanym pojazdem marki MG.

Jesteśmy dumni z osiągnięcia sprzedaży na poziomie 1000 samochodów na polskim rynku. Dla nas nie jest to jedynie liczba, ale również potwierdzenie, że marka MG zyskuje coraz większe uznanie i sympatię wśród Polaków. Przekazanie Panu Tomaszowi Duchowi nowego elektrycznego MG4, jako symbolicznego 1000-cznego członka naszej stale powiększającej się rodziny MG, to dla nas zaszczyt i motywacja do dalszego rozwoju. Z tego miejsca pragniemy podziękować naszym klientom i partnerom biznesowym za ich wkład i zaufanie. To dzięki Wam pragniemy kontynuować naszą misję dostarczania innowacyjnych i ekscytujących rozwiązań mobilnych w Polsce. – skomentował Lin Peng, General Manager MG Motor na polskim rynku.

Goodwood Festival of Speed 2024 – stulecie legendarnej marki MG

Model MG4 to pierwszy na polskim rynku w pełni elektryczny samochód marki MG Motor. Miejski hatchback bez kompromisów. Oparty na inteligentnej platformie MSP („Modular Scalable Platform”) od firmy-matki MG, SAIC Motor. Charakteryzują go kompaktowe wymiary i wyjątkowy design, doskonałe właściwości jezdne, wysoki poziom efektywności elektrycznej, innowacyjne systemy pomocnicze dla kierowcy oraz duża wydajność. Występuje na polskim rynku aż w pięciu wariantach.

MG Motor wchodzi na polski rynek z trzema modelami, unikalną ofertą gwarancyjną i konkurencyjnymi cenami.

W kontekście dynamicznie zmieniającego się rynku motoryzacyjnego, modele elektryczne MG cieszą się dużym uznaniem. Marka dzięki urozmaiconej ofercie jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Źródło: MG Motor