Mitsubishi – 88% wzrostu sprzedaży aut w Polsce

Marka Mitsubishi odnotowała znaczący wzrost sprzedaży w Polsce w pierwszym kwartale tego roku. W ciągu pierwszych trzech miesięcy 2024 roku aż 88% więcej klientów zdecydowało się na zakup nowego modelu spod znaku Trzech Diamentów a nowe Mitsubishi ASX jako bestseller marki, w największym stopniu zdecydowało o tak dobrym rezultacie.

Na sukces zapracowały także 5-letnia gwarancja z najlepszymi warunkami oraz znakomita opinia klientów na temat obsługi w autoryzowanych salonach i serwisach Mitsubishi Motors w Polsce. Już w tym roku gamę dostępnych modeli wzbogaci najnowsza generacja wyczekiwanego przez klientów i produkowanego w Japonii modelu Mitsubishi Outlander PHEV.

88% wzrostu w pierwszym kwartale

Zgodnie z opublikowanymi niedawno danymi IBRM Samar w ciągu pierwszych trzech miesięcy tego roku polscy klienci zarejestrowali 611 samochodów japońskiej marki Mitsubishi, co stanowi aż 88% wzrost w porównaniu z pierwszym kwartałem ubiegłego roku. O tym sukcesie zadecydowało w największym stopniu powodzenie nowego modelu Mitsubishi ASX, który trafił do 355 nabywców a kolejne miejsca w rankingu sprzedaży zajęły najtańszy w segmencie model Mitsubishi Space Star, wprowadzony właśnie na rynek nowy model Mitsubishi COLT i innowacyjna hybryda z zasilaniem z gniazdka 230V – Mitsubishi Eclipse Cross PHEV. Nowe modele Mitsubishi wyraźnie przypadły do gustu polskim klientom, co ilustrują także wyniki poszczególnych miesięcy– przez ostatnie dwa miesiące z rzędu miesięczny wolumen sprzedaży przekroczył 200 sztuk, czyli więcej, niż najlepszy miesięczny rezultat 2023 roku.

Mitsubishi Outlander PHEV – Bartłomiej Topa i subarktyczne testy układu S-AWC

Zdaniem Piotra Szewczyka – dyrektora zarządzającego firmy Astara Poland, będącej właścicielem polskiego oddziału Mitsubishi Motors – „Składowe tego sukcesu to dobre przyjęcie nowych modeli Mitsubishi ASX i COLT, świetne warunki gwarancji, wchodzące w skład unikatowego Zobowiązania serwisowego Mitsubishi i znakomite opinie na temat jakości obsługi, którą cieszą się polskie placówki naszej słynącej z niezawodności, japońskiej marki. Takie oceny klientów to także dobra prognoza dla debiutującej już pod koniec tego roku nowej generacji modelu Mitsubishi  Outlander PHEV.”

Mitsubishi ASX od 895 zł za miesiąc i w leasingu 101%

Bestseller marki – Mitsubishi ASX – opracowany z myślą o europejskich kierowcach i ich specyficznych potrzebach, wyróżnia się obszernym wnętrzem i przemyślanymi rozwiązaniami, pozwalającymi na elastyczne kształtowanie przestrzeni pasażerskiej i bagażowej z przesuwaną kanapą oraz w oszczędnymi, przyjaznymi środowisku układami napędowymi i zaawansowanymi systemami wspierających kierowcę podczas podróży. Dzięki supernowoczesnym systemom komunikacji i rozrywki samochód dba nie tylko o bezpieczeństwo, ale również o dobry humor pasażerów. Ten SUV segmentu B jest teraz dostępny w cenie od 96 990 zł i z niskoprocentowanym, 12-miesięcznym kredytem z miesięczną ratą już od 895 zł oraz w bardzo atrakcyjnym leasingu 101%. Finansowanie w Santander Consumer Multirent lub Santander Consumer Banku i zakup w ASO pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU lub Warta daje możliwość skorzystania z rabatu do 5000 zł. Dzięki wielu elementom dodatkowego wyposażenia takich, jak system bezkluczykowy, automatyczna klimatyzacja, kamera cofania, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, system rozpoznawania znaków drogowych czy tempomat z ogranicznikiem prędkości, klienci kupując to auto mogą uzyskać korzyść aż do 11 000 zł.  Więcej szczegółów.

Nowe Mitsubishi COLT od 740 zł za miesiąc w cenie od 72 990 zł, z opcją leasingu 101%

Debiutujący właśnie Mitsubishi COLT siódmej generacji to znakomicie oceniany, dynamicznie stylizowany model i rewolucja technologiczna zarówno w gamie modeli japońskiego producenta, jak i w całym popularnym segmencie B. Nowe Mitsubishi Colt oferuje bogate wyposażenie w każdej z 11 wersji zasilanych silnikiem benzynowym w dwóch wariantach mocy i napędem hybrydowym. Samochód jest na wskroś nowoczesny i ustanawia nowe standardy wyposażenia, cyfryzacji, komfortu i bezpieczeństwa, oferując w najbogatszych wersjach nawet 17 systemów wspomagających kierowcę. Model stworzony w przemyślany sposób dla Europejczyków, uwzględnia ich styl życia, ułatwia komunikację i stały kontakt ze światem, pozwala na korzystanie z zasobów cyfrowych, do których mamy dostęp w domu i pracy. Jako jedyny model segmentu B na naszym kontynencie jest sprzedawany z systemem autonomicznego parkowania, 5-letnią gwarancją do 100 000 km i 5-letnim Assistance bez limitu przebiegu oraz 8-letnią gwarancją na pojemność akumulatora trakcyjnego HEV. Ceny nowego Mitsubishi COLT startują od 72 990 zł. Samochód w wybranych wersjach jest dostępny w wyjątkowo korzystnym leasingu 101%, nieoprocentowanym kredycie 50/50 i kredycie z miesięczną ratą od 740 zł brutto. Więcej informacji o nowym Mitsubishi COLT na stronie https://www.mitsubishi.pl/samochody/colt

Najtańszy model segmentu B z klimatyzacją – ceny od 62 990 zł, miesięczna rata od 672 zł, leasing 101%

Mitsubishi Space Star cieszy się statusem jednego z najbardziej atrakcyjnych cenowo i najlepiej wyposażonych modeli  segmentu aut miejskich z automatyczną przekładnią. Dostępny w 10 konfiguracjach i 5 opcjach wyposażenia, wyróżnia się wyjątkową paletą lakierów, nowoczesnym designem, bogatym wyposażeniem a także zwrotnością dzięki niewielkiemu promieniowi skrętu i kompaktowym wymiarom zewnętrznym. Dysponuje przy tym przestronnym, wygodnym wnętrzem. Niska masa własna w połączeniu z dynamicznymi benzynowymi silnikami trzycylindrowymi o pojemności 1.2-litra, zapewnia doskonałą dynamikę przy bardzo niskim zużyciu paliwa na poziomie 5 l./100 km. Ceny modelu Mitsubishi Space Star 2024 startują od 62 990 zł. Klienci mogą skorzystać z  leasingu 101%, nieoprocentowanego kredytu 50/50 i kredytu z ratą od 672 zł brutto. Więcej informacji na temat modelu Mitsubishi Space Star.

Mitsubishi Space Star – jedyny taki model w Polsce

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV za 1499 zł netto za miesiąc i w leasingu 101%

Klienci zainteresowani zakupem na firmę awangardowo stylizowanego, hybrydowego SUV-a Mitsubishi Eclipse Cross PHEV mogą skorzystać   specjalnej oferty wynajmu, w której najniższa rata Lease&Go została wyliczona na poziomie 1 499 zł netto lub leasingu 101%. Warto zaznaczyć, że Mitsubishi Eclipse Cross PHEV wyróżnia się znanym z Lancera Evolution i dającym bezpieczeństwo i pełną kontrolę napędem 4×4 Super All Wheel Control, automatyczną, jednobiegową przekładnią, ponad 600-kilometrowym zasięgiem i możliwością ładowania akumulatora z domowego gniazdka 230 V.  Istotną zaletą jest także 8-letnia gwarancja na baterię trakcyjną oferowana wraz z najlepszym na rynku pakietem o nazwie Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi z 5-letnią gwarancją producenta na auto i wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km, 5 latami gwarancji Mitsubishi Assistance bez limitu przebiegu, 12-letnią gwarancją na perforację blach nadwozia i nieodpłatną usługą kontroli stanu pojazdu. Więcej o ofercie związanej z zakupem Mitsubishi Eclipse Cross PHEV.

Najlepsze na rynku – Zobowiązanie serwisowe Mitsubishi Motors

Spokój wewnętrzny jest coraz wyżej cenionym stanem ducha – szczególnie ważnym podczas podróży. Nabywcy wszystkich nowych modeli Mitsubishi otrzymują samochód z niezwykle bogatym pakietem ochronnym, który zapewni komfort psychiczny użytkownikom aż przez 5/8 lat i wraz z wysokim poziomem obsługi w stacjach serwisowych jest jednym z kluczowych atutów renomowanej japońskiej marki:

  • 5 lat gwarancji producenta do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej). Zobowiązanie gwarancyjne, poza poczuciem bezpieczeństwa właściciela w przypadku awarii pojazdu, obniża koszty eksplotacji i podnosi wartość samochodu przy jego odsprzedaży.
  • 5 lat gwarancji na wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej) .
  • 5 lat gwarancji Mitsubishi Assistance bez limitu przebiegu – bezpłatna pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem, zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży i wandalizmu. Pomoc oferowana jest przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w całej Europie przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi, niezależnie od przebiegu auta
  • 8 lat/160 000 km gwarancji na akumulator trakcyjny
  • 8 lat/160 000 km gwarancji zachowania pojemności akumulatora trakcyjnego
  • Nieodpłatna usługa kontroli stanu pojazdu – posiadacze aut Mitsubishi – w tym także pojazdów po gwarancji, mogą skorzystać z bezpłatnej kontroli 25 punktów samochodu.
  • 12 lat gwarancji na perforację blach nadwozia.

Więcej informacji na ten temat.

Jazdy próbne w salonach

Aby sprawdzić zalety auta, warto odbyć jazdę próbną – polskie placówki Mitsubishi Motors dysponują wszystkimi testowymi modelami marki spod znaku Trzech Diamentów.

Źródło: Mitsubishi