Mitsubishi Outlander PHEV ma swoją polską stronę

Ruszyła polska strona internetowa poświęcona oczekiwanemu przez wielu polskich klientów flagowemu modelowi marki spod znaku Trzech Diamentów. Mitsubishi Outlander to flagowy model japońskiej marki i jedna z najbardziej znanych jej konstrukcji na świecie. Od debiutu tego pojazdu w 2003 roku w Europie łącznie sprzedano 513 734 sztuki Mitsubishi Outlandera.

Model ten zyskiwał na popularności wraz z pojawianiem się kolejnych wcieleń. 1. generacja cenionego SUV-a trafiła do blisko 45 000 klientów, 2.generacja sprzedała się już w liczbie 140 743 sztuk a trzecia skusiła aż 328 426 nabywców.

Pierwszy na świecie SUV PHEV

Warto podkreślić, że Mitsubishi Outlander trzeciej generacji był pierwszym na świecie SUV-em z napędem PHEV i przez długi czas model ten zajmował pozycję światowego bestsellera wśród wszystkich hybryd z zasilaniem zewnętrznym – PHEV. Pionierski model Mitsubishi Outlander PHEV od swego debiutu zyskał w Europie blisko 200 000 klientów.

Czwarta generacja flagowego okrętu  

Najnowsza, czwarta generacja flagowego Outlandera PHEV jest opracowana z myślą o europejskim rynku. Nowy SUV segmentu D będzie wyposażony w zaawansowany układ 4×4 Plug-in Hybrid drugiej generacji, stworzony przez Mitsubishi Motors dla modeli elektrycznych, z dwoma silnikami elektrycznymi napędzającymi obie osie i w osławiony w rajdach system kontroli napędu Super-All Wheel Control. Rodzinny SUV nowej generacji zdobył w ciągu ostatnich trzech lat ponad 20 nagród, doceniających jego stylistykę i rozwiązania techniczne. Obsypane nagrodami, nowe Mitsubishi Outlander PHEV, opracowane dla Europy, jest potwierdzeniem zaangażowania Mitsubishi Motors w  obecność na rynku europejskim, na którym firma rozszerza swoją ofertę i będzie wprowadzać modele zelektryfikowane w kluczowych segmentach. Stanowi też nowy, ważny krok w planie produktowym, dzięki któremu marka wraca do głównego europejskiego segmentu SUV-ów segmentu D. 

Mitsubishi – wszystkie modele w atrakcyjnych ratach i leasingu 101%

Luksusowy charakter, stylowe japońskie rzemiosło

Nadwozie nowego Mitsubishi Outlandera PHEV będzie odzwierciedleniem języka projektowego Mitsubishi Motors. Linie boczne wyrażają trwałość i są zgodne z koncepcją Sculpted Solidity. Z przodu widać motyw Dynamic Shield a design tyłu auta wyróżnia unikalny sześciokątny wzór tyłu opisany w koncepcji Hexaguard Horizon. Wszystkie te elementy budują wizualne odczucie bezpieczeństwa i siły. Projekt wnętrza łączy w sobie wysoką jakość, funkcjonalność i japońskie rzemiosło, podkreślające jego luksusowy charakter.

Wyprzedaż w Mitsubishi – Eclipse Cross PHEV już od 1399 zł za miesiąc

Nowy układ PHEV

W nowym Outlanderze PHEV znajdziemy europejską wersję zaawansowanego układu napędowego Plug-in Hybrid drugiej generacji, stworzonego przez Mitsubishi Motors dla modeli elektrycznych, wyposażonego w dwa silniki elektryczne napędzające obie osie i w dopracowany w sportach motorowych system kontroli Super-All Wheel Control. Sprawdzona technologia PHEV pierwszej generacji firmy Mitsubishi Motors została bardzo dobrze przyjęta przez klientów w Europie – zarówno w poprzednim Outlanderze PHEV, jak i w Eclipse Cross PHEV, wprowadzonym w 2021 roku.

Najnowocześniejsze systemy

Nowe Mitsubishi Outlander PHEV zostanie wyposażone w najnowocześniejsze  systemy wspomagania kierowcy i funkcje informacyjno-rozrywkowe, dzięki czemu zaoferuje pasażerom najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i funkcjonalności.

W związku z debiutem Mitsubishi Outlandera PHEV polski oddział Mitsubishi Motors stworzył witrynę poświęconą temu modelowi. Gorąco przyjęta strona pomoże klientom być na bieżąco ze wszystkimi informacjami na temat oczekiwanej przez nich motoryzacyjnej premiery.

Źródło: Mitsubishi