Jeep Renegade – świętujemy 10. rocznicę powstania modelu

Znany ze swojego jedynego w swoim rodzaju „cool” charakteru, Jeep Renegade świętuje 10. rocznicę swojego powstania imponującą liczbą prawie 2 milionów sprzedanych na całym świecie egzemplarzy. Dzięki swojej historii i ugruntowanej pozycji, Jeep Renegade konsekwentnie podbija serca użytkowników, łącząc solidne, wszechstronne możliwości z kompaktowymi wymiarami i zwinnością, które świetnie sprawdzają się w mieście.

Historia jego sukcesu rozpoczęła się w marcu 2014 roku, kiedy to wszedł na rynek jako globalny model przeznaczony do sprzedaży na ponad 100 rynkach na całym świecie. Jeep Renegade był także pierwszym Jeepem montowanym we Włoszech w fabryce w Melfi.

Jeep® Compass MY24 – dostępny już w sprzedaży od 159,9 tys. zł

Jeep Renegade, łączący wyjątkowe wrażenia z jazdy z kompaktowymi wymiarami i stylowym wyglądem, to idealny towarzysz do poruszania się po mieście, na krótkie wypady za miasto, ale także pełną przygód jazdę po bezdrożach. Układy napędowe dostępne w modelu Renegade obejmują napęd 4xe plug-in hybrid, gdzie 4xe oznacza zwiększone osiągi 4×4, radość z jazdy, oszczędność paliwa, odpowiedzialność i poszanowanie środowiska oraz silnik e-Hybrid, zapewniający innowacyjne wrażenia z hybrydowej jazdy, aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów.

Nowy Jeep Avenger MY24 dostępny już w sprzedaży

Już wkrótce w Europie ruszą zamówienia na Jeepa Renegade MY24.

Źródło: Jeep