Grupa Chodzeń kontynuuje doroczną inicjatywę charytatywną wsparcia lokalnych Domów Pomocy Społecznej

Grupa Chodzeń kontynuuje doroczną inicjatywę charytatywną wsparcia lokalnych Domów Pomocy Społecznej, w tym roku wraz z zawodnikami Legii Warszawa W grudniu 2023 roku Grupa Chodzeń po raz siódmy zorganizowała akcję charytatywną, mającą na celu wsparcie tych, którzy tego najbardziej potrzebują – pensjonariuszy lokalnych Domów Pomocy Społecznej.

W tym roku nie zabrakło wyjątkowych gości – zawodników Legii Warszawa. Bartosz Slisz – Reprezentant Polski oraz Jurgen Elitim – Pomocnik warszawskiego klubu, dołączyli do zaangażowanej społeczności Grupy Chodzeń. Zgrany zespół wolontariuszy, złożony z pracowników z trzech stacji: Toyota Chodzeń Warszawa, Toyota Chodzeń Piaseczno, Lexus Warszawa Puławska oraz zawodników Legii Warszawa, pracował z determinacją i entuzjazmem, aby przygotować wspólnie aż 563 świąteczne paczki.

Toyota najbardziej niezawodną popularną marką motoryzacyjną według Consumer Reports

Tymczasem dwie stacje pomorskie, należące do Grupy Chodzeń – Toyota Carter Gdańsk oraz Toyota Carter Chodzeń, wsparły po raz kolejny DPS przy ul. Polanki w Gdańsku oraz placówkę w Zaskoczynie. W tym roku z okazji zbliżających się Świąt, przygotowano 224 paczki świąteczne. Prezes firmy, Pan Piotr Chodzeń, jak co roku osobiście zaangażował się w przygotowania, a także – wraz z pracownikami – udał się do Góry Kalwarii, Konstancina Jeziornej, Warszawy oraz Gdańska i Zaskoczyna, gdzie w świątecznej atmosferze odbyły się spotkania z podopiecznymi oraz ich opiekunami.

W tym roku łącznie obdarowanych zostało niemal 800 osób. Akcja charytatywna Grupy Chodzeń nie tylko przyniosła radość i uśmiech na twarzach potrzebujących, ale również umocniła więzi społeczne wśród pracowników Grupy. Wspólna praca dla dobra innych to nie tylko hasło, ale przede wszystkim praktyka realizowana z pasją przez zaangażowaną społeczność Grupy Chodzeń.

Toyota Corolla w specjalnej ofercie wyprzedażowej dla firm

☙ ❧
Legia Warszawa to najbardziej utytułowany klub piłkarski w Polsce, posiadający 16* tytułów mistrzowskich, 20 Pucharów Polski oraz będący liderem klasyfikacji wszech czasów Ekstraklasy. Jest również najpopularniejszym i najbardziej rozpoznawalnym klubem w Europie Centralnej, którego media społecznościowe obserwują blisko 2 miliony fanów. Legia została założona w 1916 roku przez legionistów Marszałka Józefa Piłsudzkiego na wschodnim froncie podczas I wojny światowej.

Chodzeń to firma rodzinna powstała w Piasecznie w 1976 roku. Właścicielami firmy są Panowie Lech i Piotr Chodzeń. W 1986 roku firma Chodzeń uzyskała jedną z pierwszych w Polsce autoryzacji na prowadzenie usług serwisowych Toyoty, a już w 1991 roku, wraz z powstaniem Toyoty Motor Poland, stała się autoryzowaną stacją dealerską i rozpoczęła sprzedaż samochodów tej marki.

Firma nieustanie się rozwija. Dziś spółka Chodzeń to sześć obiektów dealerskich w Polsce, posiadających autoryzacje 3 marek: Toyoty, Lexusa i Maserati.

Źródło: Grupa Chodzeń