Volkswagen Samochody Dostawcze – wybierz akcesoria i gadżety na świąteczne prezenty

Okres przedświąteczny to często czas gorączkowych poszukiwań prezentów dla najbliższych. Jeśli chcemy wyjść poza krąg tradycyjnych, często przewidywalnych podarków pod choinkę, a mamy wśród najbliższych fanów motoryzacji, także tej klasycznej, warto spojrzeć na stronę www.vwdostawcze-sklep.pl, gdzie znajdziemy ogromną kolekcję akcesoriów i gadżetów, które z pewnością spodobają się nie tylko gronu miłośników i użytkowników samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Na szczególną uwagę na stronie www.dostawcze-sklep.pl zasługuje bogata kolekcja gadżetów poświęconych najbardziej kultowym, klasycznym modelom marki Volkswagen Samochody Dostawcze – modelowi T1 i T2. Znajdziemy w niej szereg unikalnych prezentów związanych właśnie z tym samochodem. Na stronie wybrać można np. zestaw klocków LEGO® z którego zbudować można campervana T2, plecaki dziecięce z wizerunkiem T1 lub T2, piórnik z takim samym motywem, zestaw kubków z grafikami przywodzącymi na myśl przód tych znanych modeli, czy czerwonego pluszaka o kształcie i wyglądzie T1.

Kolejna generacja Volkswagena Transportera uzupełni trio modelowe rodziny Bulli

Zachwyca również specjalna kolekcja Heritage, przygotowana z okazji 70. urodzin T1 – Bulli’ego. Są w niej bluzy, czapki, kurtki, bandany, ale też cała gama przedmiotów nawiązujących do historii tego modelu, a zwłaszcza jego wersji kamper, które przydać się mogą na campingu: śpiworów, leżaków, czy akcesoriów do grillowania.

Sporą atrakcją są też produkty związane bezpośrednio ze Świętami Bożego Narodzenia. Nabyć można np. bombkę w kształcie Volkswagena T1, foremki do pierniczków o kształcie T1, czy świecznik. Hitem są świąteczne skarpetki, na których oprócz zimowych, świątecznych motywów pojawiają się też wizerunki T1 i VW Garbusa. Takie skarpetki kupić można w zestawie składającym się z dwóch par.

Volkswagen Poznań będzie produkował auta elektryczne i najnowszego Golfa

Internetowy sklep z akcesoriami Volkswagen Samochody Dostawcze oferuje również gadżety i akcesoria do całkiem współczesnych modeli marki: Caddy, Transportera, Amaroka, Craftera, czy Multivana.

Źródło: Volkswagen