Volkswagen Samochody Dostawcze – kamper z rabatem nawet 18 proc.

Jesień i zima nie są czasem, w którym miłośnicy kamperów wyruszają na długie wyprawy. Jest jednak z pewnością dobrym czasem na to, by pomyśleć o nowym kamperze, w którym będziemy mogli spędzić wspaniałe wakacje i wyjazdy w kolejnym sezonie. Volkswagen Samochody Dostawcze już dziś proponuje klientom nowe, dostępne od ręki modele California 6.1 i Grand California. Tylko teraz California 6.1 dostępna jest z rabatem 15%, a Grand California z rabatem 18%. Do tego zyskać można atrakcyjny pakiet dodatkowych korzyści.

Z myślą o kolejnym sezonie kamperowym warto przyjrzeć się propozycjom, które ma dla klientów marka Volkswagen Samochody Dostawcze. Tylko teraz, w ramach jesiennej wyprzedaży, kupić można dostępne od ręki kampery – Volkswagena Californię 6.1 z rabatem 15% i Grand Californię z rabatem 18%. To jednak nie koniec atrakcyjnej oferty. Przy zakupie klient zyskuje też dodatkowe benefity: 5-letnią gwarancję oraz możliwość dokupienia Pakietu Przeglądów w promocyjnej cenie, aby oszczędzać na przeglądach okresowych przez 5 lat.

VI. Caravans Salon Poland 2023 – najdroższe i luksusowe kampery zobaczymy w Poznaniu

„Objęte atrakcyjnymi rabatami kampery California 6.1 i Grand California są dostępne od ręki w całej naszej sieci” – podkreśla Piotr Chyrek, dyrektor rozwoju sieci dealerskiej Volkswagen Samochody Dostawcze. „Klientom, którzy szukają szczególnie dużego wyboru polecamy wyspecjalizowane stacje California Center, w których można porównać różne wersje wyposażenia, przetestować wybrany model, a po zakupie bezproblemowo serwisować swój samochód. Ponadto oba te modele dostępne są w atrakcyjnym finansowaniu: leasingu jak abonament, leasingu klasycznym lub najmie. Nasi doradcy z pewnością dobiorą odpowiednią dla każdego klienta formę finansowania.”

Volkswagen Grand California – kamper produkowany w Polsce

Więcej informacji na temat atrakcyjnych rabatów na Volkswagena California 6.1 i na Volkswagena Grand California znaleźć można na stronie www.vwdostawcze.pl i w stacjach California Center na terenie całego kraju.

Źródło: Volkswagen