Hyundai – Dni Otwarte w polskich salonach (18.-23.09) oraz upusty do 20 tys. zł

Od 18 do 23 września Hyundai zaprasza na Dni Otwarte do salonów w całej Polsce, zapoznania się z aktualną ofertą promocyjną oraz przetestowania nowych model Hyundai. Klienci mogą liczyć na upusty aż do 20 000 złotych, tylko do końca września na Klientów czekają dodatkowe, atrakcyjne rabaty. Podczas Dni Otwartych 18-23 września salony Hyundai będą otwarte dłużej: poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00, sobota 9:00 – 17:00.

Hyundai Kona, nowy miejski SUV posiada futurystyczny design, zapewnia przestronniejsze i wszechstronniejsze wnętrze, stworzone dla większego komfortu pasażerów i łatwego przewożenia ładunku dzięki inteligentnej klapie bagażnika. Dostępny jest z trzema wariantami napędowymi: spalinowym (ICE), hybrydowym (HEV) oraz od września także elektrycznym (EV). Dla każdego napędu dostępna jest sportowa wersja N Line. Nowa KONA dostarcza Klientom więcej wrażeń, dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak aktualizacje Over-the-Air, dwa zintegrowane wyświetlacze o przekątnej 12,3 cala i różne zaawansowane systemy wsparcia kierowcy (ADAS).

Nowy Hyundai Kona dostępny w Polsce od 110,9 tys. zł

Wraz z ogłoszeniem Dni Otwartych, Hyundai przygotował także bardzo atrakcyjną ofertę promocyjną, która obejmuje między innymi modele: i10, i20, BAYON, TUCSON, KONA, IONIQ 5 oraz IONIQ 6. Miejski Hyundai i10 objęty został rabatem 5 000 zł. Hyundai i20 dostępny jest z upustem w wysokości do 9 000 zł, natomiast SUV segmentu B Hyundai BAYON dostępny jest z upustem aż 11 500 zł. Bestseller Hyundai TUCSON, dostępny także z napędem hybrydowym oraz hybrydowym typu plug-in, objęty został upustem do 16 000 zł. W przypadku modelu KONA, Klienci mogą liczyć na upusty do 4 500 zł dla modelu nowej generacji, oraz aż do 20 000 zł w przypadku modelu KONA poprzedniej generacji. Również ceny elektrycznych modeli IONIQ 5 i IONIQ 6 zostały obniżone odpowiednio o 10 000 zł i 11 000 zł.

Hyundai SANTA FE z nowym, odważnym designem, dopasowanym do swobodnego stylu życia na łonie natury

Tylko do końca września 2023 roku na Klientów czekają dodatkowe, atrakcyjne rabaty w wysokości do 2 000 zł. Hyundai przygotował również atrakcyjne upusty dla wybranych grup zawodowych i firm. Klienci Hyundai mogą skorzystać z wachlarza różnych opcji finansowania samochodu, w formule zapewniającej bezpieczeństwo i dopasowanie do aktualnej sytuacji finansowej.

Dla spokoju ducha Klientów nowe samochody Hyundai dostępne są z 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów oraz 5-letnim bezpłatnym assistance.

Pełna oferta dostępna jest w salonach Autoryzowanych Dealerów Hyundai oraz na stronie www.hyundai.pl.

Źródło: Hyundai