Toyota Camry wraca do salonów – oferta specjalna dla wersji Prestige z szybkim odbiorem

W ramach specjalnej oferty Toyota Camry w bogato wyposażonej wersji Prestige dostępna jest w salonach w całym kraju z natychmiastowym odbiorem. Przy zakupie można skorzystać z rabatu na dodatkowe akcesoria, a auto jest bezpłatnie znakowane technologią syntetycznego DNA.

Toyota Camry w wersji Prestige kosztuje od 184 800 zł, a suma korzyści przy zakupie wynosi 22 tys. zł. Samochód można też sfinansować w ramach programu KINTO ONE, płacąc niskie miesięczne raty. W przeznaczonym dla przedsiębiorców Leasingu KINTO ONE auto w tej wersji kosztuje od 1634 zł netto miesięcznie. W ofercie dla klientów indywidualnych miesięczna rata to 2010 zł brutto. W obu przypadkach umowa zawierana jest na trzy lata, limit przebiegu wynosi 60 tys. km, a opłata wstępna to 10% ceny pojazdu.

Elegancka i komfortowa limuzyna

Camry to globalny hit Toyoty. W USA od 21 lat elegancki sedan jest najpopularniejszym samochodem średniej wielkości. Model po 14 latach nieobecności na europejskim rynku, powrócił na początku 2019 roku w wersji z napędem hybrydowym i jest chętnie wybierany zarówno przez firmy jak i osoby prywatne, które poszukują reprezentacyjnego auta o eleganckiej linii nadwozia. Camry ma przestronne wnętrze, a duży rozstaw osi (2825 mm) znacząco wpływa na komfort jazdy także dla pasażerów zajmujących drugi rząd siedzeń. Bagażnik o pojemności 524 l jest pojemny i ma regularne kształty.

ASCI Automobile Study 2022-2023 – Toyota liderem satysfakcji konsumenckiej w rankingu

Dobre właściwości jezdne Camry to zasługa płyty podłogowej w architekturze TNGA, która gwarantuje lepsze rozmieszczenie elementów napędu przy jednoczesnym zmniejszeniu ich wymiarów. W efekcie auto porusza się cicho, a wnętrze jest przestronne i funkcjonalne. Camry ma wysoką sztywność nadwozia oraz nisko położony środek ciężkości, dzięki czemu prowadzi się pewnie i komfortowo.

Nowa Toyota Prius Plug-in Hybrid z technologiami, które pomagają zmniejszyć zużycie paliwa i wydłużyć zasięg w trybie EV

Toyota Camry łączy wygodę, elegancję z niskimi kosztami eksploatacji. Flagowy sedan marki ma hybrydowy napęd o mocy 218 KM, który słynie z niezawodności oraz oszczędności – średnie zużycie paliwa wynosi od 5,3 l/100km w cyklu mieszanym wg normy WLTP.

Bogate wyposażenie wersji Prestige

Toyota Camry już w podstawowej wersji jest autem bardzo dobrze wyposażonym. Standardem w tym modelu jest pakiet bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense, zawierający układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS), asystenta pasa ruchu (LTA), układ rozpoznawania znaków drogowych (RSA), inteligentny tempomat adaptacyjny (iAAC) oraz automatyczne światła drogowe (AHB). Dodatkowo, auto ma także dwustrefową klimatyzację z technologią oczyszczania powietrza Nanoe™, fotel kierowcy z elektryczną regulacją w ośmiu kierunkach, światła w technologii LED, czy interfejsy Android Auto i Apple CarPlay.

W dostępnej w ofercie specjalnej wersji Prestige klient zyskuje 18-calowe felgi aluminiowe, tapicerkę ze skóry syntetycznej, fotel pasażera z elektryczną regulacją, inteligentny kluczyk oraz przyciemniane szyby tylne. W tej odmianie standardem jest też większy, 9-calowy ekran dotykowy systemu multimedialnego, nawigacja satelitarna Toyota Touch® 2 with GO z trzyletnią darmową aktualizacją map, a także ozdobne nakładki progowe przednie z logo Camry. Dopłaty nie wymaga pakiet Cargo, który obejmuje ochronę podłogi bagażnika oraz pionową siatkę bagażnika.

Korzystne rozwiązania finansowe Toyota Financial Services

Toyota Camry jest dostępna w ramach specjalnej oferty finansowania. Z myślą o klientach indywidualnych Toyota Bank oferuje Kredyt Toyota Easy Gwarancja Raty ze stałym oprocentowaniem. W zależności od długości umowy wynosi ono 0% (24 miesiące) lub 3,99% (36 miesięcy), a niezmienność rat jest gwarantowana. W ramach oferty na 36 miesięcy, Toyota Camry kosztuje miesięcznie od 1524 zł brutto, przy wpłacie własnej 40% i wykupie 40%.

Dla przedsiębiorców Toyota Leasing przygotowała ofertę leasingu 103% z ubezpieczeniem GAP. Rata miesięczna wynosi 3696 zł netto, przy umowie na 24 miesiące i wpłacie wstępnej 30% ceny pojazdu. Promocyjna oferta obowiązuje do 15 września 2023 roku.

Cennik Toyoty Camry

Źródło: Toyota