Dacia Jogger może stać się sypialnią w podróży

Dacia wprowadziła najwyższy poziom wyposażenia swoich samochodów – Extreme, zwracając się tym samym z ofertą do osób poszukujących aut solidnych, które pozwalają na swobodne podróżowanie i poszukiwanie przygód na świeżym powietrzu. Outdoorowy zestaw wyposażenia oferowany w wersjach Extreme może być szczególnie przydatny dla lubiących aktywny styl życia.

Outdoorowy design wersji Extreme w dyskretny sposób nawiązuje do świata otwartych przestrzeni, a oryginalne materiały i innowacyjne funkcje auta mogą okazać się świetnym rozwiązaniem na przykład w czasie weekendowych czy wakacyjnych wyjazdów.

We wnętrzu wersja Extreme posiada m.in. nowy rodzaj tekstylnej szarej tapicerki o nazwie MicroCloud, która cechuje się dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych i jest niezwykle łatwa do czyszczenia. Dacia Jogger Extreme została w standardzie wyposażona w system Extended Grip, który zapewnia optymalną skuteczność napędu w każdym, nawet trudnym terenie. Samochód w tej wersji posiada wiele elementów wykończeniowych w kolorze miedzianobrązowym, specjalnie stworzonym na potrzeby wersji Extreme oraz ozdobne motywy „topograficzne”.

Dacia – dlaczego warto wybrać LPG

Dacia Jogger w każdej wersji wyposażenia to również możliwość doposażenia auta w specjalne akcesoria z gamy InNature. Pakiet Sleep, pierwszy element z gamy akcesoriów InNature, jest dostępny dla wszystkich wersji wyposażeniowych 5- oraz 7-miejscowego Joggera i pozwala w ciągu kilku minut przekształcić wnętrze samochodu w sypialnię. Dodatkowo można dokupić 3-osobowy namiot Dacia, który będzie idealnym rozwiązaniem na wyjazdy z rodziną i przyjaciółmi. Namiot Dacia mocuje się do tylnej klapy, dodając w ten sposób dużą przestrzeń mieszkalną z tyłu samochodu.

Dacia Jogger – w Mioveni wyprodukowano 100 tys. egzemplarz

Spośród akcesoriów można dobrać również rolety zaciemniające. Przy zaciągniętej rolecie bagażnika pakiet Sleep pozostaje niewidoczny i umożliwia uzyskanie niemal całkowitej ciemności. Rolety są idealnie dopasowane do wszystkich 8 okien pojazdu oraz tylnej klapy. Są łatwe w instalacji i demontażu, mocuje się je w ościeżach okiennych. Rolet można używać tylko podczas postoju.

Pakiet Sleep składa się z drewnianej skrzyni, dostosowanej do wymiarów bagażnika Dacii Jogger i dającej się rozłożyć w ciągu niecałych 2 minut, tworzącej duże, podwójne łóżko z materacem. W rezultacie powstaje bardzo duża przestrzeń do spania: 190 cm długości, do 130 cm szerokości i 60 cm odległości od materaca do dachu.

Całkowite złożenie skrzyni umożliwia powstanie w bagażniku Joggera przestrzeni ładunkowej o pojemności 220 litrów. Część strefy przechowywania skrzyni pakietu Sleep daje się odchylić ku tyłowi, powstaje wówczas stolik, na którym można na przykład wygodnie zjeść posiłek pod osłoną otwartej klapy bagażnika Joggera. Pakiet Sleep waży zaledwie 50 kg, więc w razie potrzeby można go łatwo wyjąć z samochodu.

Pakiet Sleep: skrzynia + materac 9654 zł, dodatkowe akcesoria – namiot: 1600 zł + rolety: 825 zł.

Źródło: Dacia