Nowy Abarth 500e – Mission Possible

Marka Abarth świętuje premierę filmu Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One poprzez ekscytujące partnerstwo zapowiadające wprowadzenie na rynek elektrycznego Nowego Abartha 500e. Marce z logo Skorpiona udało się dokonać niemożliwego – czyli stworzyć elektrycznego Abartha, który zachowuje typowe dla marki osiągi i oferuje niezwykłą przyjemność z jazdy.

Tam, gdzie są osiągi, tam jest Abarth. „Mission Possible” to nowa kampania marketingowa stworzona we współpracy z Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One, w celu podkreślenia wspólnych wartości wyznawanych przez obie marki, do których należą: ekscytująca jazda, adrenalina, moc i niezwykłe osiągi. Nowy film wchodzi do kin na całym świecie 12 lipca!

Abarth 500e – rodzina modeli marki z logo skorpiona powiększa się o całkowicie elektryczną gamę

Kolejna odsłona serii nadal zapewnia kolejne ekscytujące akrobacje i epickie wrażenia, którymi można cieszyć się zarówno w kinach, jak i za kierownicą nowego elektrycznego modelu z logo Skorpiona. Nowy Abarth 500e przedstawia bowiem najważniejszy cel marki, jakim jest tworzenie sportowych samochodów i pokazuje, jakie niesamowite możliwości oferuje elektryczny Abarth.

Abarth Metaverse Store – wciągające doświadczenie pozwalające poczuć adrenalinę i osiągi nowego Abartha 500e

W spocie reklamowym, Ethan Hunt i Grace biorą udział w pełnym zwrotów akcji pościgu samochodowym za kierownicą zabytkowego żółtego Fiata 500 Abarth. Czeka na nich nowy elektryczny Abarth gotowy na uwolnienie swojej mocy… W dynamicznym i zwinnym wyścigu z czasem, Fiat 500 Abarth mknie po brukowanych ulicach Rzymu. Podczas emocjonującej ucieczki, kiedy to dzień przemienia się w noc, oryginalny model z lat 60. przekształca się w nowego Abartha 500e, a auto z logo Skorpiona nieustannie mknie ulicami miasta. To ostateczny dowód na to, że Abarth sprawia, że niemożliwe staje się możliwe.

Dzięki temu partnerstwu Abarth może doskonale realizować główny cel marki, jakim jest przekształcanie zwykłych samochodów w coś niezwykłego. Już w latach pięćdziesiątych, głównym założeniem Carlo Abartha było dawanie każdemu szansy na codzienne pielęgnowanie swojej pasji do jazdy.

O Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One, który wejdzie do kin 12 lipca:

W Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One, Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego zespół IMF wyruszają na najniebezpieczniejszą jak dotąd misję: muszą wytropić przerażającą nową broń, która zagraża całej ludzkości, zanim wpadnie ona w niepowołane ręce. Gdy stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata, a mroczne siły z przeszłości Ethana zbliżają się do nich, rozpoczyna się śmiertelny wyścig dookoła globu. W obliczu tajemniczego wszechmocnego wroga, Ethan jest zmuszony przyznać, że nic nie może być ważniejsze od jego misji – nawet życie tych, na których najbardziej mu zależy.

Informacje o Paramount Pictures
Paramount Pictures Corporation (PPC), globalny producent i dystrybutor filmów, jest jednostką Paramount Global (NASDAQ: PARA, PARAA), wiodącej globalnej firmy medialnej i rozrywkowej, która tworzy najwyższej jakości treści i doświadczenia dla odbiorców na całym świecie. Paramount Pictures kontroluje jedne z najpotężniejszych marek w filmowej rozrywce, w tym Paramount Pictures, Paramount Animation i Paramount Players. Działalność PPC obejmuje również Paramount Home Entertainment, Paramount Pictures International, Paramount Licensing Inc. i Paramount Studio Group.

Źródło: Abarth