Abarth we flocie Flex To Go!

Do floty firmy Flex To Go, oferującej innowacyjne rozwiązania z zakresu wynajmu pojazdów, trafią teraz także najnowsze samochody marki Abarth. Klienci będą mieli dostęp m.in. do modeli ABARTH 695 oraz ABARTH 695 CABRIO, wyposażonych w wydajny silnik 1,4 l o mocy 180 KM i automatyczną przekładnię. To pierwsza w Polsce oferta obejmująca samochody o tak sportowym charakterze.

Flex To Go rewolucjonizuje branżę wynajmu samochodów dzięki innowacyjnemu i elastycznemu podejściu, oferując wynajem krótko- lub długoterminowy i zapewniając szeroką gamę pojazdów, od samochodów miejskich po luksusowe na rynku polskim oraz niemieckim. Flota Flex To Go jest regularnie aktualizowana, dzięki czemu klienci otrzymują usługę najwyższej jakości. Oferta firmy obejmuje różne opcje wynajmu – od jednego dnia po miesiąc lub dłużej. Klienci mogą też skorzystać z wynajmu abonamentowego oraz subskrypcji co pozwala cieszyć się wynajmem w zależności od potrzeb.

Abarth 500e – elektryczny i jeszcze bardziej globalny

Dołączenie marki Abarth do floty Flex To Go jest możliwe dzięki współpracy z Leasys Polska, sprawdzonym dostawcą usług wynajmu długoterminowego na rynku polskim, należącym do Stellantis i Crédit Agricole Consumer Finance.

Abarth – nowa gama, dwie ikoniczne odmiany, dwa nowe pakiety i legendarna, nowa pomarańczowa kolorystyka

Marka Abarth już od przeszło 70 lat jest synonimem sportowych osiągów i dynamicznego charakteru samochodów. Jej założyciel – Carlo Abarth – stawiał sobie jeden główny cel: tworzenie pojazdów o dużej mocy i łatwych w prowadzeniu. Każdy model miał być mały i zadziorny, aby oddawać charakter marki. Od początku działalności marka Abarth wypracowała sobie reputację tunera, który potrafi wydobyć maksymalne osiągi z małych, miejskich samochodów. Ta zasada pozostaje aktualna do dzisiaj. Modele Abarth 595, 695 i 500e pochodzą od stylowego, miejskiego Fiata 500. Ze znakiem Skorpiona na masce – w herbie marki znalazł się znak zodiaku Carlo Abartha – zamieniają się w maszyny o czysto sportowym, dynamicznym charakterze. Krótko mówiąc, to oblicze Abartha przeznaczone jest dla osób, które każdą podróż chcą zamienić w wyjątkowe przeżycie.

Źródło: Abarth