Maybach Icons of Luxury przedstawia ekskluzywną kolekcję toreb

Kolekcja DESIRE COLLECTION to owoc połączenia sił projektantów MAYBACH Icons of Luxury oraz Mercedes-Benz Design. Tak powstały wysokiej próby nowoczesne torby dla wymagającej klienteli. Ich wzornictwo stanowi syntezę tradycyjnych wartości luksusowej marki – takich jak najwyższy poziom rzemieślniczej perfekcji – z wyrazistym językiem projektowania, który wieńczy ekskluzywna wizytówka w postaci wzoru Maybacha.

„DESIRE COLLECTION ucieleśnia nasze rozumienie luksusu oraz pragnienie piękna i niezwykłości. Ekskluzywne materiały i najwyższy poziom rzemiosła spotykają się tu z perfekcyjnym połączeniem technicznej precyzji oraz luksusowej lekkości. Kolekcja reprezentuje charakterystyczne DNA marki Mercedes-Maybach i naszej filozofii wyrafinowanego luksusu” – powiedział Gorden Wagener, główny projektant Mercedes-Benz Group AG.

„Stworzyliśmy te torby w ścisłej współpracy z zespołem Mercedes-Benz Design – z akcentem na naturalność, którą czuć w aurze ich form. Ekspresja tej kolekcji wyraża całą pozytywną energię, która towarzyszyła nam we wspólnym procesie twórczym” – dodała Jutta Kahlbetzer, dyrektor generalna i szefowa designu MAYBACH Icons of Luxury.

Mercedes-Maybach prezentuje limitowaną edycję Haute Voiture

Spójność języka projektowania znajduje odzwierciedlenie w zastosowaniu jedynie dwóch zazębiających się ciętych kształtów. To nie wszystko – skoordynowane od strony kolorystyki i materiałów elementy zawierają charakterystyczne dla marki akcenty. Największą uwagę przywiązuje się do szyć oraz zamków – tu liczy się zarówno harmonia, jak i perfekcyjne wykonanie. Również wnętrze toreb, dzięki specjalnie opracowanej tkaninie podszewkowej, spełnia wymogi wobec najwyższej jakości rzemiosła i podkreśla przynależność do marki.

Mercedes-Maybach EQS SUV – legendarna luksusowa marka prezentuje swój pierwszy model w pełni elektryczny

Poszczególne torby z kolekcji DESIRE COLLECTION są dostępne w różnych zestawieniach kolorystycznych, nadając kolekcji różne twarze – od ponadczasowej klasyki po progresywną ekspresję. Torby można nabyć w butikach MAYBACH, ekskluzywnych sklepach partnerskich MAYBACH oraz w sklepie internetowym www.maybach-luxury.com.

Kolekcja DESIRE COLLECTION obejmuje:

THE BARREL BAG I

Torba o wymiarach 55 x 24 cm idealnie nadaje się na weekendowy wypad w góry lub wizytę w tętniącej życiem metropolii. Ma dwie wewnętrzne, zapinane na zamek kieszenie oraz regulowany i odpinany pasek na ramię. Jest dostępna w trzech różnych kombinacjach kolorystycznych: wersja z białej skóry z czarnym wzorem Maybacha i złotymi metalowymi elementami łączy sportową nonszalancję z faktorem „wow”, podczas gdy dyskretny model z czarnej skóry i zamszu zestawia szary wzór Maybacha z metalowymi aplikacjami platerowanymi palladem. Szczególną uwagę zawraca skórzany pomarańczowo-różowy wariant, również wyróżniający się metalowymi aplikacjami pokrytymi palladem.

THE BARREL BAG II

Mniejsza siostra modelu THE BARREL BAG I – równie funkcjonalna i wygodna – także została wyposażona w dwie wewnętrzne, zapinane kieszenie oraz regulowany, odpinany pasek na ramię. Torba o wymiarach 35 x 15 cm jest dostępna w tych samych wzorach, co jej większa wersja: biała skóra z czarnym wzorem Maybacha i złotymi metalowymi elementami, czarna skóra i zamsz z szarym wzorem Maybacha oraz metalowymi aplikacjami pokrytymi palladem oraz wariant z pomarańczowej i różowej skóry, również z dodatkami platerowanymi palladem.

THE BARREL BAG III

Wariant THE BARREL BAG III o wymiarach 22 x 10 cm – idealny na zakupy lub wizytę w klubie. Najmniejsza torba z serii THE BARREL BAG ma wewnętrzną kieszeń oraz regulowany, odpinany pasek na ramię. Występuje w tych samych trzech wariantach kolorystycznych, co większe wersje.

THE COCOON BAG I

Torba COCOON BAG I o wymiarach 25 x 40 cm, którą można nosić jako plecak lub torbę na ramię, zapewnia optymalny komfort pomiędzy spotkaniami biznesowymi: pomieści tablet o przekątnej 12,9”, a dzięki wewnętrznej kieszeni zapinanej na zamek oraz szlufce na długopis wszystkie ważne przybory są tu zawsze pod ręką. Dwa regulowane i odpinane paski na ramię zapewniają maksymalną elastyczność. Torba jest oferowana w trzech kombinacjach kolorystycznych DESIRE COLLECTION: biały/biały ze wzorem/złoty, czarny/czarny ze wzorem/pallad oraz pomarańczowy/różowy/pallad.

THE COCOON BAG II

Nieco mniejsza wersja THE COCOON BAG o wymiarach 19 x 32 cm to świetny kompan na co dzień. Torba na ramię jest wyposażona w zapinaną wewnętrzną kieszeń, szlufkę na długopis oraz regulowany, odpinany pasek na ramię. Do wyboru są wszystkie tonacje znane z większego wariantu.

THE COCOON BAG III

Najmniejsza odmiana THE COCOON BAG kompresuje najwyższe standardy designu do wymiarów 24 x 11 cm. Ta interpretacja nowoczesnej torby na ramię ma zapinaną wewnętrzną kieszeń oraz regulowany, odpinany pasek. Podobnie jak pozostałe torby występuje w trzech wariantach kolorystycznych.

 THE COCOON CASE

Klasyk w codziennym biznesie – zinterpretowany w wyrafinowany sposób przez MAYBACH Icons of Luxury wspólnie z Mercedes-Benz Design. THE COCOON CASE wyposażono w zapinaną wewnętrzną kieszeń, dwie szlufki na długopisy, przegródkę oraz regulowany, odpinany pasek na ramię; model również jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych.

 MAYBACH Icons of Luxury – informacje

MAYBACH Icons of Luxury GmbH to rodzinna firma, która poszerza zasięg luksusowej marki samochodów Mercedes-Maybach, tworząc prestiżowe, ręcznie robione produkty dla wielu sektorów stylu życia. Od dziesięcioleci Maybach symbolizuje topowe wymagania dotyczące jakości. Znakomite, misternie przygotowane materiały i wyjątkowy design to dobrze znane cechy marki spod znaku podwójnego M. Firma MAYBACH Icons of Luxury jest przekonana, że poświęcenie czasu na ręczne tworzenie pięknych przedmiotów w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie stanowi prawdziwy luksus. Projektanci wybierają przede wszystkim szlachetne, naturalne materiały, które są świadomie przetwarzane i doceniane za wysoką wartość.

Źródło: Mercedes-Maybach