Mitsubishi Motors – bezpłatna kontrola przed wakacjami

Nareszcie witamy wiosnę, a wraz z nią zielone weekendy na łonie natury i dłuższe wakacyjne podróże. Zanim jednak wyruszymy w trasę warto sprawdzić stan techniczny swego samochodu. Z myślą o bezpieczeństwie podróżowania firma Mitsubishi Motors do 16 czerwca proponuje właścicielom pojazdów tej marki przeprowadzenie nieodpłatnej kontroli stanu technicznego samochodu.

Ta niespotykana propozycja to część Zobowiązania Serwisowego Mitsubishi. W ramach Wiosennej Oferty Mitsubishi Motors klienci mogą także skorzystać z atrakcyjnej cenowo oferty czyszczenia klimatyzacji oraz zniżek przy zakupie wybranych grup oryginalnych części zamiennych i akcesoriów marki.

Kontrola Twego Mitsubishi przed wakacjami za darmo

By pomóc swoim klientom w przygotowaniach do bezpiecznych wiosenno-letnich podróży firma Mitsubishi Motors do 16 czerwca 2023 roku oferuje bezpłatną, kompleksową kontrolę 25 kluczowych elementów w samochodzie. Kontrola dotyczy między innymi sprawdzenia poprawności przełączania biegów, działania sprzęgła, pedału hamulca, hamulca postojowego, sygnału dźwiękowego oraz kontrolek zestawu wskaźników i oświetlenia zewnętrznego pojazdu, a także spryskiwaczy lamp, stanu pasków osprzętu i przewodów w komorze silnika, filtra powietrza, stanu akumulatora, układu wydechowego, stanu przewodów hamulcowych i paliwowych, zużycia klocków hamulcowych i tarcz, działanie wycieraczek i spryskiwaczy szyb, poziomu płynów: hamulcowego, sterowania sprzęgłem, układu wspomagania, chłodzącego, spryskiwaczy, jak również szczelność układu chłodzenia, poziom oleju silnikowego oraz sprawdzenia daty ważności gaśnicy i zestawu naprawczego. Jeżeli w trakcie nieodpłatnej kontroli stanu technicznego samochodu zostanie wykryta usterka, a klient zleci jej usunięcie, to otrzyma on w prezencie niezwykle przydatną kamizelkę ostrzegawczą.

Czyste i zdrowe powietrze w samochodzie

Zdrowie, komfort i bezpieczeństwo podróżujących zależą również od czystości powietrza w pojeździe. Dlatego przed wakacyjnymi wyjazdami należy przeprowadzić czyszczenie układu klimatyzacji. Znakomite efekty daje wykorzystywana przez Mitsubishi Motors metoda TUNAP – ciśnieniowego płukania parownika preparatem dezynfekująco – czyszczącym do układów klimatyzacji ContraSept 180® wraz z wymianą filtra pyłkowego. Koszt takiej usługi wraz z wymianą filtra pyłkowego VSP to jedyne 249 zł.

15% tańsze oryginalne części zamienne i akcesoria Mitsubishi

Sprawdzając stan swego samochodu przed wakacjami, właściciele samochodów Mitsubishi mogą skorzystać z szeregu atrakcyjnych ofert. Oryginalne części Mitsubishi takie, jak: filtry paliwa, powietrza i pyłkowe, tarcze i klocki hamulcowe, świece zapłonowe oraz komplety piór wycieraczek płaskich, pióra wycieraczek a także przydatne latem, oryginalne akcesoria Mitsubishi – kuwety bagażnika, chlapacze, osłony przeciwsłoneczne, owiewki szyb bocznych, belki bagażnika wraz z dodatkowymi akcesoriami uzupełniającymi i dywaniki tekstylne kosztują teraz do 15% taniej.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV o 35 tys. zł taniej i z dwoma latami ochrony pogwarancyjnej gratis

Więcej informacji na temat Nieodpłatnej Kontroli Mitsubishi przed wakacjami.

Wyjątkowe Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi

Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi obejmuje wszystkie pojazdy i wybrane, oryginalne akcesoria Mitsubishi, nabyte od 1 stycznia 2020 roku w polskiej autoryzowanej sieci Mitsubishi Motors i ma na celu połączenie i rozszerzenie obecnej oferty posprzedażnej marki bez dodatkowych kosztów. Opiera się ono na 4 filarach:

Mitsubishi – 16 nowych modeli w ramach Średniookresowego Planu Rozwoju Challenge 2025

– 5-letniej gwarancji producenta do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej) – warto tu przypomnieć, że MMC była pierwszą japońską marką, która w 2015 roku zaoferowała w Europie 5-letnią gwarancję producenta, a obecnie jest ona jedną z najlepszych na europejskim rynku ze względu na aż 5-letni okres jej obowiązywania i szeroki zakres. Mitsubishi jest jedną z 2 marek z Japonii, które oferują 5-letnią gwarancję – marki europejskie oferują na ogół gwarancje jedynie 2-letnie. Dłuższa gwarancja to dla klientów niższe koszty eksploatacji, wyższa wartość samochodu przy jego odsprzedaży i nieocenione poczucie bezpieczeństwa w przypadku awarii pojazdu. 5-letnia gwarancja podwyższa także wartość pojazdu pogwarancyjnego – klienci cenią 5-letnią historię serwisowania auta w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi i fakt likwidowania usterek na koszt producenta przy użyciu oryginalnych części.

– Nowej, 5-letniej gwarancji na wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej) – jest ona wciąż rzadkością i pierwszym takim programem w branży.

– 5-letniej gwarancji Mitsubishi Assistance Program bez limitu przebiegu – ta cenna usługa assistance oznacza bezpłatną pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem (na przykład, gdy zapomnimy zatankować i zabraknie go w baku lub zatankujemy zanieczyszczone lub niewłaściwe paliwo), zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży lub jej prób i wandalizmu. MAP zapewnia pomoc przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w całej Europie przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi, niezależnie od przebiegu auta.

– Nieodpłatnej usłudze kontroli stanu pojazdu** – to niespotykana w branży propozycja, w ramach której posiadacze aut Mitsubishi – w tym także pojazdów po gwarancji, mogą skorzystać z bezpłatnej kontroli 25 punktów samochodu.

Więcej informacji na temat Zobowiązania Serwisowego Mitsubishi.

 **Nieodpłatna usługa kontroli stanu pojazdu jest usługą czasową, dostępną u wybranych dealerów Mitsubishi i nie obejmuje napraw, ani wymiany części. Nie może być łączona z usługą przeglądu pojazdu i nie może się odbywać częściej, niż raz na 3 miesiące w stosunku do konkretnego pojazdu.

7 lat i 200 000 km bezpieczeństwa i spokoju

Dealerzy Mitsubishi Motors w Polsce oferują dodatkowo możliwość wykupienia w atrakcyjnej cenie ubezpieczenia kosztów napraw w ramach programu +2 lata Ochrony Pogwarancyjnej, który umożliwia beztroskie korzystanie z pojazdu przez do dwóch lat lub do przebiegu 200 000 km (w zależności, co nastąpi wcześniej) po wygaśnięciu gwarancji producenta. W przypadku awarii daje to możliwość bezpłatnych i bezgotówkowych napraw samochodów w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi na terenie Europy bez zbędnych formalności. Warto podkreślić, że ewentualne naprawy będą dokonywane z wykorzystaniem oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych. To jedna z najlepszych ofert na rynku, która zapewnia bezpieczne użytkowanie samochodów Mitsubishi nawet przez 7 lat od momentu zakupu. To także czynnik, który zdecydowanie podnosi atrakcyjność pojazdów marki Mitsubishi na rynku aut używanych, co jest istotne przy sprzedaży pojazdu. Więcej informacji na temat programu +2 lata Ochrony Pogwarancyjnej Mitsubishi.

7 lat opieki dla aut Mitsubishi po gwarancji

Firma Mitsubishi Motors dba także o właścicieli samochodów, które są już w okresie pogwarancyjnym proponując atrakcyjny program serwisowy o nazwie „Opieka na 7”. Ta propozycja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom właścicieli aut spod znaku Trzech Diamentów, którzy – zgodnie z wynikami regularnie prowadzonych badań satysfakcji klientów – niezwykle cenią sobie wysoką jakość usług serwisowych świadczonych w autoryzowanej sieci Mitsubishi Motors.

Program „Opieka na 7” umożliwia beztroskie korzystanie z pojazdu po wygaśnięciu gwarancji producenta i jest adresowany do posiadaczy używanych samochodów, pozwalając na ubezpieczenie kosztów napraw aut w wieku do 7 lat. Ubezpieczenie kosztów naprawy to ochrona w razie wystąpienia awarii mechanicznych, elektrycznych lub elektronicznych. W przypadku wystąpienia awarii zapewniona jest możliwość bezgotówkowych napraw w Autoryzowanym Serwisie Mitsubishi bez zbędnych formalności.

Do programu może przystąpić każdy właściciel samochodu marki Mitsubishi pochodzącego z polskiej lub europejskiej autoryzowanej sieci dystrybucyjnej, zarejestrowanego na terenie Polski, o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony i niebędącego na gwarancji producenta, w wieku do 7 lat, którego przebieg nie przekracza 200.000 km z wykonanym w ASO przeglądem kwalifikującym pojazd, potwierdzonym listą kontrolną. Najważniejsze korzyści dla uczestników programu to pewność kompleksowych napraw po zakończeniu gwarancji producenta, dokonywanie napraw w ramach ubezpieczenia w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi z użyciem oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych, co podwyższa wartość rezydualną aut w momencie odsprzedaży oraz pokrycie kosztów napraw na terytorium geograficznym Europy.

Dostępne są dwa warianty zakresu ubezpieczenia: podstawowy, obejmujący silnik, skrzynię biegów tylną oś i układ napędowy oraz opcja premium, która uwzględnia także zawieszenie i elementy elektryczne. Warto podkreślić, że program „Opieka na 7” obejmuje świadczenia typu Assistance, w tym holowanie i pojazd zastępczy. Więcej na temat programu „Opieka na 7”.

Źródło: Mitsubishi