Hyundai Motor – autokar marki Universe przenosi pracę zdalną na wyższy poziom mobilności i luksusu

Firma Hyundai Motor Company ogłosiła dziś wprowadzenie Universe Mobile Office, odmiany luksusowego autokaru pasażerskiego Universe przeznaczonego na rynek koreański, który umożliwia zespołom utrzymanie produktywności w podróży.

Universe Mobile Office opracowano, myśląc o autobusie jako o inteligentnym rozwiązaniu mobilnym, a nie tylko jak o środku transportu. Firma chce przewodzić sektorowi autokarów, proponując rozwiązania które przenoszą pracę zdalną na wyższy poziom mobilności i luksusu – co udowadnia właśnie za sprawą tego modelu.

Design wnętrza pojazdu wykorzystuje harmonię krzywizn i linii prostych, aby stworzyć atmosferę otwartego biura z trzema odrębnymi strefami, z wysokiej jakości, ale jednocześnie praktycznymi elementami stylistycznymi, takimi jak półautomatyczne żaluzje i jasne laminowane podłogi.

Zoptymalizowany rozkład Universe Mobile Office ułatwia pracę indywidualną oraz grupową; składa się on z przestrzeni do współpracy grupowej z przodu i z tyłu, osobistych miejsc roboczych w środku i przestrzeni do przechowywania, na całej długości autokaru.

Auto Świat Katalog NOWOŚCI 2023 z kalendarzem już w sprzedaży

Przestrzeń do współpracy grupowej z przodu maksymalizuje efektywność pracy zespołowej poprzez obecność systemu do wideorozmów, składanego stołu konferencyjnego, sof i schowków projektowanych na zamówienie.

Auto Świat – ostatnie w historii wydanie w sprzedaży

Osobiste przestrzenie robocze są wyposażone w wysokiej jakości odchylane fotele, stoły, podkładki do ładowania bezprzewodowego, indywidualne systemy rozrywki i osobiste schowki, aby stworzyć komfortowe środowisko do pracy i relaksu w podróży.

Autobus Universe Mobile Office jest dostępny w trzech opcjach, w tym w standardowej wersji 10-osobowej, 13-osobowej (12+1) z miejscem do pracy grupowej z przodu, 13-osobowej (12+1) z rozszerzoną powierzchnią biurową oraz 13-osobowej (11+1+1) z konfigurowalnymi siedzeniami, ustawianymi do jazdy lub do pracy.

Firma po raz pierwszy zaprezentowała mobilne biuro z różnymi oddzielnymi miejscami do pracy oraz miejscami dla pasażerów na targach Seoul Mobility Show 2021.

Źródło: Hyundai