Ford Puma Vivid Ruby Edition – prawdziwy klejnot

Projektanci koloru nadwozia Vivid Ruby – będącego ewolucją naszego pełnego życia lakieru Hot Magenta – zadbali aby nocą wydawał się głębszą, ciemną czerwienią, a w świetle słonecznym mienił się rubinowymi odcieniami, zupełnie jak naturalny kamień szlachetny.

Rzucający się w oczy kolor uzupełnia dach w fortepianowej czerni, a 18-calowe, obrabiane maszynowo felgi harmonizują z czarnymi wykończeniami nadwozia nowej wersji.

Aby uzyskać jaśniejszy, wielobarwny efekt, można wybrać wariant z białym dachem i białymi, mechanicznie obrabianymi, 18-calowymi felgami. Z jaśniejszym charakterem kontrastują dolne okładziny nadwozia, lakierowane w kolorze fortepianowej czerni, a także podobne nakładki na lusterka i czarne zderzaki.

Ford – zapowiedź pełnej elektryfikacji swoich samochodów osobowych w Europie do 2030 roku

Wielobarwny schemat utrzymany jest także we wnętrzu, gdzie fotele wykończone są białymi i rubinowymi szwami, dopasowanymi do przyciągającego wzrok stylu nadwozia.

Ford Mustang Mach-E jest najpopularniejszym samochodem elektrycznym w Polsce

Wersja Vivid Ruby Edition jest oferowana z naszym 1,0-litrowym silnikiem EcoBoost Mild Hybrid w dwóch wariantach mocy 125 KM i 155 KM 1 – sprzężonych z manualną lub automatyczną skrzynią biegów, dzięki czemu osiągi są równie atrakcyjne jak stylowy wygląd.

Źródło: Ford