Dealer BMW Dynamic Motors w nowej lokalizacji

Dealer BMW Dynamic Motors przeniósł swój salon z Torunia na przedmieścia miasta do Lubicza Dolnego. Wraz z otwarciem nowego obiektu uruchomiony został pierwszy salon marki MINI w województwie kujawsko-pomorskim.

Projekt budynku powstał zgodnie ze najnowszymi standardami BMW oraz MINI, co oznacza zarówno nową jakość obsługi klienta, jak i innowacyjną przestrzeń oferującą wyjątkowe doświadczenia zakupowe. W obiekcie mieszczącym się przy ulicy Toruńskiej 64 w Lubiczu Dolnym znajduje się salon samochodów BMW wraz ze strefą luksusową, salon MINI, serwis oraz samochody używane.

Zmiana lokalizacji BMW Dynamic Motors Toruń została podyktowana zarówno rosnącymi potrzebami dealera w związku z coraz większym zainteresowaniem wśród klientów, jak i chęcią modernizacji samego salonu. Zgodnie z aktualnymi trendami nowy, trzypoziomowy budynek o łącznej powierzchni 5,3 tys. m 2 stanął na przedmieściach Torunia w dogodnej lokalizacji w sąsiedztwie drogi szybkiego ruchu, Szosy Lubickiej. Projektując salon dealer postawił na najnowocześniejsze standardy BMW Retail.Next . Oznacza to m.in. zachęcającą i przyjazną klientom butikową przestrzeń, przypominającą hotel lub domowy salon .

Klienci BMW Dynamic Motors , zamiast zobaczyć typową wystawę, znajdą się w różnorodnej przestrzeni podzielonej na specjalne „ strefy ” ekspozycyjne. Przy każdym ze stanowisk odwiedzający otrzymają indywidualną i profesjonalną obsługę. Wnętrza salonu zostały zaaranżowane jako różnorodne przestrzenie spotkań, które jednocześnie odpowiadają charakterom poszczególnych modeli oraz potrzebom gości. W tak zaprojektowanym wnętrzu klienci będą mogli komfortowo zapoznać się z pełnią gamy modeli producenta i rozbudowaną flotą dealera.

Nowe BMW M2 – kolejny punkt ofensywy modelowej z okazji 50. jubileuszu firmy BMW M GmbH

Jedną z przestrzeni stworzonych w salonie jest strefa przeznaczona dla najbardziej luksusowych i wyjątkowych modeli BMW . Są to m.in. topowa limuzyna mark i, czyli model serii 7, X7 — samochód typu SAV (Sports Activity Vehicle ) z możliwością wyposażenia w trzeci rząd siedzeń oraz seria 8 o sportowym charakterze. W salonie dostępne są również auta typowo miejskie oraz rodzinne, w tym także hybrydowe i elektryczne. Na miejscu klienci mogą również skorzystać z możliwości wirtualnej konfiguracji wybranych przez siebie modeli BMW oraz MINI w specjalnej strefie multimedialnej.

BMW M GmbH – pierwsze BMW XM z systemem hybrydowym plug-in

— Samochód jest nie tylko produktem czy środkiem komunikacji, ale również wiąże się z pewną paletą uczuć i emocji, które dostarcza. Każdy model ma swój charakter i styl oraz podkreśla status właściciela. Dlatego zgodnie z nowym standardem BMW Retail.Next nasze salony nie tylko oferują usługi na najwyższym poziomie, ale również same sobą reprezentują najlepsze cechy marki . Chcemy, żeby już w momencie pierwszego kontaktu klient mógł poczuć, co to znaczy być członkiem społeczności BMW. Jednym z najlepszych przykładów takiego podejścia jest dealer BMW Dynamic Motors, który dodatkowo właśnie rozpoczął zupełnie nowy etap rozwoju marki MINI w swoim regionie — komentuje Christian Haririan , General Manager BMW Group Polska.

Wraz ze zmianą lokalizacji dealer BMW Dynamic Motors Toruń otworzył nowy salon MINI, który jednocześnie jest pierwszym w województwie kujawsko-pomorskim. Obok sprzedaży najnowszych modeli aut BMW i MINI oferuje samochody używane. Goście salonu mogą również wziąć udział w jazdach testowych oraz skorzystać z profesjonalnego doradztwa sprzedażowego dla klientów flotowych. BMW Dynamic Motors to także autoryzowany serwis marek BMW oraz MINI.

Źródło: BMW