Gwarancja Toyota Relax – unikalny program gwarancyjny Toyoty

Gwarancja Toyota Relax to program gwarancyjny, z którego mogą skorzystać zarówno pierwsi właściciele samochodu Toyoty po wygaśnięciu podstawowej 3-letniej gwarancji producenta, jak i nabywcy używanego auta marki, pochodzącego z Polski lub z dystrybucji europejskiej. Programem mogą być objęte auta w wieku do 10 lat i z przebiegiem do 185 000 km.

Gwarancja Toyota Relax jest przyznawana automatycznie po wykonaniu przeglądu Relax w autoryzowanym serwisie Toyoty. Oznacza to, że przez następne 12 miesięcy lub 15 000 km, w zależności od tego, co nastąpi pierwsze, kierowca może korzystać ze swojego samochodu bez obaw o nieprzewidziane koszty napraw.

„Gwarancja Toyota Relax to unikalny w skali rynku program gwarancyjny. Na zaoferowanie tak korzystnych warunków gwarancyjnych pozwala nam jakość samochodów naszej marki. Chcemy Klientom marki Toyota zaoferować komfort użytkowania samochodów, bez względu na to, czy ich samochód oryginalnie pochodzi z polskiego salonu czy z innego europejskiego kraju. Ogromną zaletą programu jest jego prostota –wystarczy wykonać okresowy przegląd Relax, aby uzyskać gwarancję na cały interwał przeglądowy bez żadnych dodatkowych formalności” – powiedział Robert Mularczyk, PR Senior Manager, Toyota & Lexus Central Europe.

Toyota Corolla Cross – nowy SUV w rodzinie światowego bestellera

Program jest realizowany przez Toyota Motor Europe i obowiązuje w całym regionie. Dzięki temu, w razie potrzeby można wykonać naprawę w ramach Gwarancji Toyota Relax w dowolnym autoryzowanym serwisie Toyoty w Europie i otrzymać w Polsce refundację kosztów. Gwarancja Toyota Relax to kolejny przykład zaangażowania Toyoty w dbałość o bezpieczeństwo użytkowników i wsparcie klientów w bezproblemowym korzystaniu z samochodów marki.

Toyota – nowoczesne napędy hybrydowe dla 220 tysięcy Yarisów i Yarisów Cross

Toyota jest znana z wysokiej jakości i niezawodności produkowanych przez siebie samochodów, czego świadectwem są doświadczenia milionów kierowców na całym świecie. Wiele samochodów marki osiąga przebiegi nawet na poziomie miliona kilometrów. Z tego powodu auta Toyoty uzyskują wysokie ceny na rynku wtórnym. Długowieczność samochodów marki potwierdza tegoroczny ranking portalu analitycznego iSeeCars, w którym Toyota zajęła pierwsze miejsce.Źródło: Toyota