Mitsubishi Eclipse Cross PHEV bestsellerem w lipcu 2022 r.

Według najnowszych raportów Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego PZPM dotyczących liczby zarejestrowanych w Polsce nowych samochodów, hybrydowy model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV był w lipcu w Polsce bestsellerowym SUV-em z napędem plug-in hybrid. Po siedmiu miesiącach tego roku zajmuje też drugi stopień podium w klasyfikacji SUV-ów PHEV popularnych marek i trzecie miejsce wśród wszystkich SUV-ów PHEV.

Opublikowany niedawno raport PZPM pokazuje, że model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV – awangardowo stylizowany, przyjazny środowisku i oszczędny SUV coupe z unikatowym napędem 4×4 – elektrycznym i hybrydowym z możliwością ładowania baterii ze stacji szybkiego ładowania oraz zwykłego gniazdka – był w lipcu najczęściej rejestrowanym samochodem SUV PHEV w Polsce.

Mitsubishi Space Star 2022 z systemem SDA już w polskich salonach

W ciągu pierwszych siedmiu miesięcy 2022 roku ten model zajął również drugie miejsce wśród SUV-ów PHEV popularnych marek – z wyłączeniem modeli premium.

Nowa generacja Mitsubishi ASX – pełna gama silników spalinowych i zelektryfikowanych

Jeśli spojrzymy na dane dotyczące wszystkich oferowanych na rynku SUV-ów z napędem PHEV, to w tym samym okresie – w ciągu pierwszych 7 miesięcy bieżącego roku – Mitsubishi Eclipse Cross PHEV był trzecim najczęściej wybieranym modelem.

Auta Mitsubishi do natychmiastowego odbioru

Podczas gdy w salonach wielu marek brak jest dostępnych od ręki samochodów a czas oczekiwania na nie to nawet rok, klienci Mitsubishi mają natychmiastową możliwość zakupu i odbioru samochodów spod znaku Trzech Diamentów. Mitsubishi Eclipse Cross PHEV i miejski model Mitsubishi Space Star a także niezwykle ceniony pickup Mitsubishi L200, są dostępne od ręki w polskich salonach marki spod znaku Trzech Diamentów (ich lista), które oferują bezpłatne jazdy próbne tymi modelami. Więcej informacji na temat Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, Mitsubishi Space Star, Mitsubishi L200 oraz jego wyjątkowej wersji STARK można znaleźć tutaj.

Źródło: Mitsubishi