Volkswagen Samochody Dostawcze zaprasza na Salt Wave Festival 2022

Salt Wave Festival to organizowane od kilku lat wydarzenie muzyczne odbywające się w Jastarni na Półwyspie Helskim. To butikowy festiwal powstały z myślą o tych, którzy cenią sobie nieśpieszny, kameralny klimat i czas przepełniony chilloutowymi brzmieniami i najnowszymi trendami.

Partnerem Salt Wave Festival 2022, który w tym roku odbywa się w dniach od 19 do 20 sierpnia, jest marka Volkswagen Samochody Dostawcze. Z myślą o uczestnikach, VWSD przygotował specjalny konkurs instagramowy, w którym wygrać można karnety wejściowe na festiwal i nocleg w Volkswagenie California 6.1.

Gwiazdami tegorocznego Salt Wave Festival 2022 będą m.in. Mery Spolsky, Bitamina, Franc Moody, Young Leosia, Balthazar, Piotr Zioła, Łona i Weber + The Pimps, czy Avalanches. Osoby, które chciałyby obejrzeć festiwalowe gwiazdy, mogą już dziś wziąć udział w instagramowym konkursie marki Volkswagen Samochody Dostawcze, w którym do wygrania są trzy dwuosobowe bilety na cały festiwal wraz z miejscem na polu namiotowym oraz nocleg w kamperze Volkswagen California 6.1.

Volkswagen Grand California w Bałkanach – Atanas Valkov w poszukiwaniu ginącej muzyki

By powalczyć o jedną z nagród, należy najpóźniej do 10 sierpnia 2022 r. zamieścić w serwisie Instagram publikację oznaczoną profilem marki @vwdostawcze i hasztagami #vwvibes oraz #vwsaltwave, będącą autorską odpowiedzią na pytanie: „Jak wyobrażasz sobie wakacje z modelem California 6.1 Ocean? Pokaż nam, dlaczego weekend z tym autem to Twoje marzenie!”.

Volkswagen Grand California atrakcją dla gości luksusowego hotelu

Ogłoszenie zwycięzców konkursu nastąpi do dnia 12 sierpnia 2022 roku w formie komentarza pod postem konkursowym.

 

Warunkiem wysłania pracy konkursowej jest zapoznanie się Regulaminem. Regulamin Konkursu jest dostępny na oficjalnej stronie Volkswagen Samochody Dostawcze.

Źródło: Volkswagen