Jeep i Juventus razem na boisku w sezonie 2022-2023

Piłkarze drużyny Juventusu, przy okazji rozgrywanego w miniony poniedziałek ostatniego meczu rozgrywek Serie A, założyli nowe koszulki na sezon 2022-2023, które po raz pierwszy zostały zaprezentowane publiczności w sobotę 14 maja 2022 roku przez piłkarki Juventus Women, świeżo upieczone mistrzynie Włoch.

Nowe koszulki stanowią nową interpretację historycznych czarno-białych pionowych pasów, z grafiką składającą się z małych trójkątów, tej samej figury geometrycznej będącej integralną częścią architektonicznej konstrukcji stadionu.

Logo Jeep® na koszulkach symbolizuje drogę marki ku elektryfikacji

Na piersiach zawodników widnieje logo Jeepa. Ikoniczny czarny napis przedstawia błyskawice: to sposób na podkreślenie drogi marki w kierunku elektryfikacji i jej ewolucji w kierunku zrównoważonej mobilności. Marka Jeep przyspiesza ten proces: po premierze rynkowej modeli Renegade i Compass 4xe w 2020 roku, w czerwcu 2021 roku pojawił się Wrangler 4xe, a niebawem na rynku pojawi się Grand Cherokee 4xe.

Lider w technologii 4xe Plug-In Hybrid i e-Hybrid w oczekiwaniu na pierwszego w 100% elektrycznego SUV-a

W kwietniu, na rynku włoskim aktualna gama stanowiła jeden na pięć samochodów niskoemisyjnych: Jeep jest liderem na rynku samochodów niskoemisyjnych („Low Emission Vehicle”) obejmujących samochody elektryczne o napędzie akumulatorowym oraz hybrydy plug-In. Z kolei w Polsce, co piąty model marki Jeep, który trafił do klientów w tym roku, to samochód niskoemisyjny LEV. Równolegle z sukcesem modeli 4xe, kontynuowana jest strategia marki w zakresie coraz bardziej zrównoważonej mobilności poprzez wprowadzenie nowych hybrydowych wersji Jeepa Compassa i Renegade’a e-Hybrid, które dołączają do oferty 4xe Plug-In Hybrid.

Moab Easter Jeep Safari 2022 – modele koncepcyjne wyposażone w części z gamy Jeep Performance by Mopar Concepts

Wraz z wprowadzeniem nowych modeli e-Hybrid, marka Jeep ponownie otwiera przed swoimi klientami możliwość wejścia do gamy zelektryfikowanych pojazdów i robi kolejny krok w procesie elektryfikacji. W dniu 1 marca br., Carlos Tavares, dyrektor generalny Stellantis, pokazał zdjęcia pierwszego w 100% elektrycznego Jeepa. Ten nowy, w pełni elektryczny SUV Jeepa zostanie wprowadzony na rynek na początku przyszłego roku, rozszerzając tym samym ofertę marki i będzie stanowił kolejny krok w kierunku „Wolności bez emisji”, idei leżącej u podstaw filozofii Jeepa.

Jeep 100% electrified freedom – dla zeroemisyjnej przyszłości

Jeep i Juventus: zwycięskie połączenie

Współpraca pomiędzy Jeepem® i Juventusem nadal trwa. To zwycięskie partnerstwo, które narodziło się w sezonie 2012-2013 w oparciu o wspólne wartości, jak autentyczność i pasja, i które doprowadziło do zdobycia siedemnastu tytułów mistrzowskich, Pucharu Włoch i Superpucharu Włoch oraz pozwoliło zapisać niezapomniane karty w historii włoskiej piłki nożnej. Zresztą, kiedy mowa o Jeepie i Juventusie, nie sposób nie myśleć o wspaniałej historii obu marek, która je wyróżnia i napędza ich popularność na całym świecie.

Źródło: Jeep