Nissan ogłasza otwarcie nowego Regionalnego Centrum Usług Biznesowych w Budapeszcie

Kilka dni temu Nissan otworzył w Budapeszcie nowe Regionalne Centrum Usług Biznesowych (Nissan Regional Business Services – NRBS), które jest najnowszą jednostką istniejącego już w regionie Centrum Usług Wspólnych (Shared Service Centre – SSC).

Zatrudnienie nowych, utalentowanych specjalistów w budapesztańskim oddziale pozwoli na zwiększenie zakresu świadczonych tam usług, dzięki czemu zespół ten będzie odgrywał strategiczną rolę w standaryzacji praktyk z różnych obszarów funkcyjnych firmy Nissan.

Rozszerzone zostaną również działania Technical Business Centre w Indiach prowadzone w ramach Aliansu Renault-Nissan (RNTBCI).

Nowy rozdział współpracy opiera się na mocnych fundamentach wcześniejszych sukcesów i pozwoli firmie na dalsze wzmacnianie dyscypliny biznesowej w regionie AMIEO (Afryka, Bliski Wschód, Indie, Europa i Oceania).

Nissan Qashqai i „zapach nowego samochodu”

„Rozbudowa SSC w Budapeszcie poprzez uruchomienie Regionalnego Centrum Usług Biznesowych jest dla nas ważnym kamieniem milowym. W połączeniu z indyjskim oddziałem Renault-Nissan Technical Business Centre pozwoli ona na optymalizację naszej działalności poprzez centralizację finansów, HR i IS/IT, przyczyniając się do tworzenia lepszej przyszłości dla całego regionu AMIEO” – powiedziała Samar Elmnhrawy, wiceprezes regionu ds. zasobów ludzkich i spraw ogólnych w Nissan AMIEO.Nissan LEAF i Arkady Paweł Fiedler pokonali prawie 7 tys. km po europejskich trasach

„Doceniamy strategiczny wkład pracowników Centrum Usług Wspólnych w realizację celów związanych z transformacją biznesową Nissana. Inicjatywy takie jak ta wyraźnie pokazują, że proces ten jest już na zaawansowanym etapie” – dodała.

Od otwarcia w 2017 r. zespół Centrum Usług Wspólnych Nissana w Budapeszcie powiększył się ponad dwukrotnie. Przewiduje się, że wraz z rozwojem działalności i poszerzeniem zakresu obowiązków będzie w nim zatrudnionych łącznie nawet 250 osób. Otwarcie nowego działu, wykorzystującego atuty tego innowacyjnego środowiska, wyraźnie pokazuje, jak dużą wagę firma Nissan przykłada do inwestowania w Centrum Usług Wspólnych w ramach średniookresowego planu Nissan NEXT.

Źródło: Nissan