Nissan LEAF z nowymi atrakcyjnymi ofertami finansowania

Od października Nissan LEAF dostępny jest w nowych, atrakcyjnych ofertach promocyjnych. Przykładowo, w kredycie Nissan SELECT na okres 24 miesięcy, którego RRSO wynosi 0%, miesięczna rata za samochód w wersji VISIA wynosi jedynie 990 zł.

Znaczącą korzyścią dla klienta decydującego się na zakup bezemisyjnego Nissana LEAF jest uruchomiony w lipcu tego roku program rządowych dopłat do zakupu samochodów na prąd przez klientów indywidualnych „Mój elektryk”. Uwzględniając dopłaty przysługujące beneficjentom programu wpłata własna, wynosząca nominalnie 32 000 zł brutto, może zostać zmniejszona do poziomu 13 250 zł brutto (-18 750 zł brutto), bądź nawet do jedynie 5 000 zł brutto (-27 000 zł brutto), jeśli klient jest posiadaczem Karty Dużej Rodziny. Sumując wszystkie opłaty, nabywca z KDR zapłaci za samochód równowartość 96 900 zł brutto. Przypominając – mówimy o nowym, w pełni elektrycznym samochodzie rodzinnym.

Nissan LEAF doskonały w roli taksówki – 1 milion elektrycznych kilometrów korporacji Evity

Co więcej, Nissan oferuje teraz klientom decydującym się na zakup modelu LEAF pakiet 1000 kW darmowej energii do wykorzystania w ciągu 3 lat w ładowarkach sieci Greenway – największego operatora stacji ładowania w Europie Środkowej i Wschodniej. Pakiet ten, przy średnim zużyciu energii w modelu LEAF, pozwoli na darmowe przejechanie nawet 6000 km. Pokonanie tego dystansu samochodem spalinowym kosztowałoby ok. 2500 zł.

Nissan LEAF i Arkady Paweł Fiedler pokonali prawie 7 tys. km po europejskich trasach

Nissan LEAF już w bazowej wersji VISIA oferuje bogate wyposażenie, zarówno to zwiększające komfort użytkowania, jak np. system e-Pedal, pozwalający na sterowanie samochodem jedynie za pomocą pedału przyspieszenia, czy automatyczną klimatyzację, jak i zaawansowane systemy bezpieczeństwa, w których skład wchodzi m.in. system inteligentnego automatycznego hamulca awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów. Z racji faktu, że Nissan LEAF został opracowany od podstaw jako samochód elektryczny, oferuje on przestrzeń pasażerską i bagażową nieustępującą swoim spalinowym konkurentom, zapewniając tym samym wygodną podróż 5 osobom wraz z ich bagażem. Podróż ta będzie jednak przebiegać w komfortowej, relaksującej ciszy niezmąconej często irytującymi odgłosami pracującego na wysokich obrotach silnika benzynowego czy „szarpiącymi” zmianami przełożeń.

Więcej informacji o Nissanie LEAF oraz atrakcyjnych ofertach finansowania na jego zakup dostępnych jest na stronie internetowej Nissana oraz u lokalnych dealerów.

Źródło: Nissan