MINI – nowy salon w Krakowie

Otwarcie nowego salonu MINI przy ul. Josepha Conrada 20 w Krakowie to kolejny krok w rozwoju marki w Polsce. Obecnie sieć sprzedaży MINI obejmuje 18 salonów, a jeszcze w tym roku do portfolio firmy dołączą dwie nowe inwestycje – w Opolu i Gdańsku.

Salon MINI zostanie otwarty na terenie istniejącego kompleksu M-Cars, gdzie od 2015 r. działa autoryzowany salon BMW oraz Motorrad, nowoczesny serwis, stacja diagnostyczna, garaże podziemne z możliwością wynajęcia powierzchni oraz przechowalnia kół i opon. Wyróżnikiem salonu jest przestrzeń o powierzchni 700 metrów kwadratowych, gdzie znajduje się muzeum samochodów zabytkowych BMW.

Nowa lokalizacja MINI w Krakowie zapewni entuzjastom marki jeszcze łatwiejszy dostęp do najnowszych modeli aut oraz akcesoriów MINI. Klienci będą mogli korzystać z profesjonalnego doradztwa sprzedażowego i obsługi serwisowej.

BMW Group rozwija sieć sprzedaży MINI w Polsce

– Bardzo cieszy nas fakt, że baza klientów MINI w Polsce dynamicznie rośnie. Aby sprostać ich oczekiwaniom, stale pracujemy nad rozszerzaniem oferty i specjalistycznych usług, również przez rozwój sieci salonów na polskim rynku. Po raz kolejny na otwarcie nowego salonu marki MINI zdecydowała się firma, z którą łączy nas wieloletnia owocna współpraca. Jesteśmy pewni, że również w tym przypadku nasi klienci będą mogli liczyć na najwyższą jakość obsługi – powiedział Rafał Znyk, General Manager MINI.

MINI to nie tylko marka samochodowa, ale również synonim pełnego frajdy stylu życia. Marka, która skupia wokół siebie co raz więcej entuzjastów. Tym bardziej cieszę się, że Kraków zyska kolejne miejsce, w którym miłośnicy MINI, będę mogli znaleźć swoje wybrane modele oraz lifestylowe akcesoria. Czekam z niecierpliwością na spotkanie z nimi – dodał Arkadiusz Kożuch, Doradca ds. Sprzedaży Samochodów z MINI M-Cars

Oficjalne otwarcie obiektu odbędzie się w dniach 17-18 września 2021 roku. Wydarzenie będzie okazją do spotkania członków Fan Clubu MINI Polska. Ponadto właściciele MINI będą mogli wziąć udział w grze miejskiej. Atrakcje dla najmłodszych zapewnią animatorzy zabaw.

Źródło: MINI