Mitsubishi Eclipse Cross PHEV w programie Karta Dużych Rodzin

Klienci polskich salonów Mitsubishi Motors są beneficjentami rządowego programu wspierania rodzin o nazwie Karta Dużej Rodziny. Dla posiadaczy takiej karty marka spod znaku Trzech Diamentów przygotowała korzystne zniżki przy zakupie swoich modeli – od niedawna także nowego Eclipse Cross PHEV oraz L200, Outlander PHEV i Space Star. 

Karta Dużej Rodziny (KDR) jest systemem zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin z minimum trójką dzieci. Posiadacze karty mają możliwość korzystania z rabatów udzielanych przez instytucje publiczne i firmy prywatne z wielu branż – spożywczej, paliwowej, bankowej, rekreacyjnej i motoryzacyjnej. Program KDR cieszy się dużą popularnością wśród Polaków – według szacunków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej korzysta z niej około 800 000 rodziców a oddzielna statystyka jest prowadzona dla dzieci.

Mitsubishi L200 Stark – już w polskich salonach od 112,8 tys. zł (polskie ceny)

Bardzo cieszymy się mogąc uczestniczyć w tak ważnym programie, który ma na celu promowanie i wspieranie dużych rodzin. Teraz jest w nim już dostępny nasz najnowszy, przyjazny środowisku i oszczędny pojazd – Mitsubishi Eclipse Cross PHEV – SUV coupe z unikatowym napędem 4×4 – elektrycznym i hybrydowym z możliwością ładowania baterii ze stacji szybkiego ładowania oraz zwykłego gniazdka. Pozostałe nasze modele dostępne w programie – napędzane na 4 koła L200 i Outlander PHEV oraz miejski, ale przestronny Space Star, dzięki swojej funkcjonalności, pojemnemu wnętrzu i bezpiecznej konstrukcji również bardzo dobrze odpowiedzą na potrzeby rodzin.” – powiedział Piotr Szewczyk, dyrektor operacyjny polskiego oddziału Mitsubishi Motors.

15% mniej za Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, L200 i Outlander PHEV oraz Space Star 10% taniej

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą uzyskać aż 15% zniżki od ceny katalogowej przy zakupie modeli Eclipse Cross PHEV, L200 i Outlander PHEV i zapłacą 10% mniej decydując się na zakup Mitsubishi Space Star. Więcej informacji na temat zniżek można znaleźć na stronie, a oto lista autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors, gdzie można dokonać zakupu.  Więcej informacji na temat karty można uzyskać tutaj.

Źródło: Mitsubishi