Hyundai – nowa oferta promocyjna Easy Eco w polskich salonach

Hyundai Motor Poland wprowadza nową ofertę promocyjną przygotowaną specjalnie dla ekologicznej gamy modeli Hyundai. Aby ułatwić zakup wybranego samochodu ze zelektryfikowanym napędem, Hyundai przygotował ofertę Easy Eco.

W ramach oferty Easy Eco modele Hyundai dostępne są dla Klientów z atrakcyjną sumą korzyści oraz wachlarzem promocyjnych opcji finansowania, w zależności od bieżących możliwości finansowych Klientów, zarówno indywidualnych, jak i firm. Specjalna oferta finansowa obejmuje wszystkie SUV-y z napędami alternatywnymi – elektrycznymi, hybrydowymi oraz hybrydowymi Plug-in. W ofercie Easy Eco znajduje się także model IONIQ z pełną gamą napędów alternatywnych oraz najnowszy elektryczny IONIQ 5. Dzięki nowej ofercie, Klient skorzysta z możliwości wygodnego i przystępnego zakupu, leasingu lub wynajmu dzięki wykorzystaniu produktów finansowych jak: Abonament, Kredyt Easy Move On, Leasing Easy Move On. W ofercie promocyjnej Easy Eco dostępny jest również standardowy leasing operacyjny oraz wynajem długoterminowy.

Hyundai IONIQ 5 – znamy polskie ceny

W ramach oferty Easy Eco, najnowszy, elektryczny Hyundai IONIQ 5 jest już dostępny od 2 488 zł/mc brutto w Kredycie Easy Move On oraz w Leasingu Easy Move On od 1 449 zł/mc netto. Nowy Hyundai SANTA FE Hybrid jest dostępny od 1 883 zł/mc brutto w Kredycie Easy Move On oraz od 1 119 zł/mc netto w Leasingu Easy Move On. Hyundai TUCSON Hybrid jest dostępny także z sumą korzyści wynoszącą 8 000 zł. Wybierając nowego Hyundaia SANTA FE Plug-in Hybrid, Klient może skorzystać z sumy korzyści do 8 000 zł, dzięki promocji gotówkowej w wysokości 5 000 zł oraz premii do 3 000 zł za odkup obecnego samochodu, a także atrakcyjnych ofert przygotowanych w ramach Hyundai Finance. Hyundai TUCSON Hybrid oraz TUCSON Plug-in Hybrid oferowane są z sumą korzyści do 7 000 zł. Miejski SUV KONA Electric jest dostępny z sumą korzyści do 7 000 zł oraz od 2 042 zł/mc brutto w Kredycie Easy Move On. KONA Electric jest także dostępna w Leasingu Easy Move On już od 1 267 zł/mc netto. Dodatkowo, wersja z roku produkcji 2020 dostępna jest z rabatem aż 25%. Klient decydując się na zakup modelu KONA Hybrid, może uzyskać upust w wysokości do 8 000 zł. Model IONIQ z pełną gamą napędów alternatywnych jest oferowany w ramach oferty Easy Eco z sumą korzyścią aż do 8 000 zł.

Wybierając spośród szerokiej oferty produktów Hyundai Finance, Klienci Hyundai mogą cieszyć się nowym, komfortowym samochodem Hyundai z atrakcyjnym i bezpiecznym finansowaniem. Dla dodatkowej ochrony Hyundai przygotował także promocyjną ofertę ubezpieczeń.

Gama hybrydowych i elektrycznych modeli Hyundai stale się rozszerza. Klienci mogą wybierać spośród eleganckich, komfortowych i wydajnych modeli, wyposażonych w innowacyjne systemy bezpieczeństwa i łączności. Zapraszamy do salonów Autoryzowanych Dealerów Hyundai, aby zapoznać się ze szczegółową ofertą oraz na jazdy testowe.

Źródło: Hyundai