Aplikacja TomTom GO Navigation teraz dostępna na Android Auto

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił dziś dostępność popularnej aplikacji nawigacyjnej  – TomTom GO Navigation – na Android Auto™. Oznacza to, że kierowcy, którzy posiadają urządzenia z systemem Android™mogą teraz wyświetlać TomTom GO Navigation na ekranie systemu informacyjno-rozrywkowego swojego pojazdu (kompatybilnego z Android Auto).

Łącząc wygodę aplikacji w telefonie z zaawansowaną funkcjonalnością nawigacji satelitarnej, TomTomGO Navigation jest idealnym towarzyszem podróży. Wskazówki dotyczące pasa ruchu pomagają kierowcom w nawigacji na skrzyżowaniach, wskazując, który pas jest najlepszy i jaki zjazd należy wybrać. Ponadto można łatwo pobierać szczegółowe mapy 3D, a po podłączeniu do Internetu dostępna jest usługa TomTom Traffic oraz ostrzeżenia o fotoradarach. Aplikacja nie posiada reklam i w żaden sposób nie wykorzystuje danych osobowych użytkowników.Kierowców pojazdów elektrycznych ucieszy również fakt, że dostępne są już profile EV, dzięki którym mogą oni łatwo znaleźć dostępne punkty ładowania.

„TomTom GO Navigation to wyjątkowa aplikacja nawigacyjna, która w samym centrum stawia prywatność użytkowników. Usługa jest pełna innowacyjnych funkcji, które wyróżniają ją spośród innych. Pozwala kierowcom dotrzeć do celu podróży bezpiecznie i bezstresowo,”skomentował Mike Schoofs, Managing Director, TomTom Consumer.

TomTom ułatwi znajdowanie dostępnych punktów ładowania pojazdów

TomTom GO Navigation, jako jedną z pierwszych aplikacji nawigacyjnych dostępnych w systemie Android Auto, można pobrać za pośrednictwem Google Play. Aplikacja jest także dostępna w App Store i Huawei AppGallery. TomTom GO Navigation oferuje 30-dniową bezpłatną wersję próbną, bez żadnych zobowiązań, a następnie użytkownicy mogą subskrybować automatycznie odnawiane plany w cenie:57.99 złza rok, 39.99 zł za sześć miesięcy lub8.99 zł za miesiąc.

Źródło: TomTom