Nissan – Eden Hazard dołącza do ruchu #ElectrifyTheWorld Nissana

Eden Hazard, belgijski piłkarz, grający w Realu Madryt, i dumny właściciel Nissana LEAF, dzieli się swoimi doświadczeniami z jazdy samochodem elektrycznym, zachęcając kierowców, aby poszli jego śladem i wybierali pojazdy w pełni elektryczne.

Eden jest ojcem czwórki dzieci i przyznaje, że to one przede wszystkim skłoniły go do włączenia się w elektryczną rewolucję. Motywem wyboru Nissana LEAF było pragnienie zapewnienia rodzinie czystszej przyszłości.

Jako ojciec mam obowiązek dawania przykładu moim dzieciom. Możemy podejmować wiele działań, które będą miały korzystny wpływ na nasza planetę i jej mieszkańców, a wybór samochodu elektrycznego jest jednym z nich” – powiedział Eden Hazard, globalny ambasador Nissana.

Największą zaletą modelu LEAF jest jego w pełni elektryczny układ napędowy, który sprawia, że jestem jego dumnym kierowcą i wspólnie z Nissanem działam na rzecz elektryfikacji świata. Musimy dziś wszyscy przyłączyć się do zmian, aby zapewnić naszej planecie bezpieczną przyszłość”.

Eden osobiście doświadczył pozytywnego wpływu pojazdów elektrycznych na środowisko i teraz chce podzielić się tymi doświadczeniami w nadziei, że tym samym zachęci większą liczbę kierowców do przestawienia się na mobilność elektryczną.

Podczas pierwszego kontaktu z Nissanem LEAF, jakim był niezapomniany dzień spędzony na torze wyścigowym z kierowcą Formuły E Olivierem Rowlandem, na Edenie ogromne wrażenie zrobiło przyspieszenie i moc pojazdu. Obserwacja fascynujących możliwości samochodu elektrycznego umocniła jego decyzję o wyborze pojazdu z tego typu napędem.

Jest wiele rzeczy, które podobają mi się w modelu LEAF. Świetnie prezentuje się zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Ma dopracowane nadwozie, futurystyczne wnętrze i oferuje naprawdę imponujące wrażenia z jazdy” – kontynuuje Eden.

Eden opowiada o swojej elektrycznej podróży w kolejnym odcinku cyklu „Moje życie z Nissanem LEAF”, który jest zbiorem relacji użytkowników modelu, stworzonym w celu zwiększenia świadomości i wiedzy kierowców na temat samochodów elektrycznych.

Z pomocą Edena zamierzamy inspirować ludzi do podejmowania pozytywnych działań na rzecz naszej planety. W 2021 r. będziemy nadal edukować kierowców na temat długofalowego wpływu, jaki mogą dzięki temu mieć. Eden jest jednym z 500 tysięcy właścicieli modelu LEAF, który przyłączył się do rewolucji mającej na celu zelektryfikowanie świata (#ElectrifyTheWorld) i zależy nam, aby ich liczba dalej rosła” – mówi Coralie Musy, wiceprezes ds. marki i doświadczenia klientów Nissana w regionie AMIEO.

Nissan LEAF – wielkość produkcji przekroczyła całkowitą liczbę egzemplarzy kultowego modelu Bluebird wyprodukowanych w europejskich zakładach marki

Wkraczając w drugą dekadę elektryfikacji, dążymy do stworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości dla wszystkich. Rozszerzamy ofertę samochodów elektrycznych i postawiliśmy sobie za cel osiągnięcie do 2050 r. neutralności węglowej we wszystkich działaniach naszej firmy i cyklu życia produktów, a wsparcie ze strony światowych autorytetów ma w tym nieocenione znaczenie”.

Silnik elektryczny stanowi przyszłość mobilności. Dzięki wspólnym staraniom możemy zachęcić kierowców do przejścia na ten typ napędu i przyspieszyć globalne starania na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatycznym” – dodaje Coralie.

Wideoopowieść Edena to najnowszy odcinek cyklu Moje życie z Nissanem LEAF, który prezentuje autentyczne relacje użytkowników, ukazujące mobilność elektryczną jako przyjemny sposób na życie.

Aby poznać wszystkie korzyści z posiadania pojazdu elektrycznego, odwiedź stronę.

Dowiedz się więcej o w pełni elektrycznym Nissanie LEAF i innych produktach Nissana na stronie https://www.nissan.pl/pojazdy/nowe-pojazdy/leaf.html.

Dołącz do akcji Nissana „Electrify the World” – obserwuj ją na portalach Facebook, Twitter, Instagram i LinkedIn oraz poprzez hasztag #ElectrifyTheWorld.

Źródło: Nissan