Citroën C1 Millenium – wersja limitowana za 49,7 tys. zł

C1 to kompaktowy, pełen radości i optymizmu miejski samochód. Ten oryginalny, praktyczny i zwrotny model jest nie tylko wszechstronny, ale zapewnia także najwyższy w swoim segmencie poziom komfortu.

Wersja Millenium podkreśla modną stylistykę samochodu, który jest idealnym „towarzyszem miejskich przygód”. Jej znaki szczególne to nakładki na nadkola, 15-calowe obręcze kół Comet oraz przyciemniane szyby. Wnętrze zaprasza kierowcę i pasażerów na miejską przygodę, której mogą doświadczać w kompletnym spokoju, ciesząc oczy przytulnym wykończeniem Metropolitan Grey, nowoczesnym 7 calowym ekranem dotykowym, kierownicą wykończoną miękką skórą i łatwymi w obsłudze elektrycznymi lusterkami bocznymi.

W Polsce przyjmowane są już zamówienia na nową serię specjalną Citroën C1 Millenium, która pozycjonuje się pośrodku gamy. Ceny zaczynają się od 49 750 zł. Samochód będzie dostępny w salonach już od czerwca 2021 roku.

Citroën C1 Millenium – modny i pełen energii styl

C1 wyróżnia się ujmującą stylistyką i zadziornym charakterem. Wersja C1 Millenium podkreśla dynamiczną osobowość modelu, który jest idealnym towarzyszem miejskich przygód. Dostępne w standardzie czarne, matowe nakładki nadkoli z zestawu Urban Ride oraz 15-calowe obręcze kół akcentują linię stylistyczną nadwozia, a przyciemniane szyby boczne i tylna szyba są eleganckim dodatkiem, który przyciąga wzrok. Atrakcyjna i wyrazista stylistyka dodaje oryginalności i optymizmu temu kompaktowemu samochodowi, który zaskakuje niezwykłą zwrotnością w mieście. Modny wygląd idzie w parze z niebanalnym, pełnym niespodzianek samochodem. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom (długość 3,46 m) oraz doskonałym właściwościom jezdnym (promień zawracania 4,80 m) C1 Millenium jest niesamowicie zwrotny , bez problemu włącza się do ruchu i wjeżdża w każde miejsce.

Citroën C1 Millenium -oryginalny, praktyczny i wygodny samochód miejski

W sympatycznym i przyjaznym dla użytkownika modelu C1 zmieszczą się cztery osoby, które będą cieszyć się jego wszechstronnością i komfortem jazdy. Ten oryginalny model jest wyposażony w pakowny bagażnik, dużą liczbę schowków i uchwytów na kubki, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas codziennej jazdy. Nowa seria C1 Millenium wyróżnia się eleganckim i niezwykle komfortowym wnętrzem z pakietem wykończenia Metropolitan Grey, które obejmuje tkaninową tapicerkę Urban Ride Collection 2 oraz skórzaną kierownicę.

Citroën C5 X – nadjeżdża przebojowy i innowacyjny model

Zaprojektowana na bazie wersji Feel seria specjalna C1 Millenium jest wyposażona w elementy, które poprawiają samopoczucie: klimatyzację, cyfrowy system audio MP3 z czterema głośnikami oraz składaną tylną kanapę. Nabywcy nowej serii C1 Millenium będą mogli doświadczać miejskiej przygody w ultrawygodnym otoczeniu. Z myślą o nich model został wyposażony w nowoczesny 7-calowy ekran dotykowy z funkcją Mirror Screen, która umożliwia udostępnianie na nim ekranu smartfona oraz praktyczne, elektryczne i podgrzewane lusterka boczne.

Wersja C1 Millenium jest nie tylko wszechstronna, ale zapewnia także niezrównany poziom komfortu i doskonałe właściwości jezdne. Pod jej maską znajdziemy najnowszej generacji 3-cylindrowy silnik benzynowy z systemem Stop & Start, dostępny z ręczną skrzynią biegów (manualna skrzynia VTi 72 S&S). Ten wydajny i wyróżniający się doskonałymi osiągami model spełnia normę Euro 6d i sprawia, że każda podróż staje się wyjątkowym doświadczeniem.

Zamówienia są już przyjmowane w Polsce. Nowa seria specjalna C1 Millenium będzie dostępna w salonach Citroëna już w czerwcu 2021 roku.

Źródło: Citroën