Nawigacja TomTom GO Discover już dostępna na polskim rynku

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, poinformował o wprowadzeniu do oferty sprzedaży TomTom GO Discover – najszybszego i najbardziej wydajnego urządzenia nawigacyjnego, z nowym 7-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości (HD).

Szukanie wzrokiem deski rozdzielczej, aby znaleźć pomoc to już przeszłość.Dzięki 7-calowemu wyświetlaczowi HD, urządzenie TomTom GO Discover pozwala bezpiecznie poznawać otoczenie
i zapewnia wyjątkową wyrazistość obrazu. Użytkownicy mogą cieszyć się dokładnymi wskazówkami nawigacyjnymi i czuć się pewnie, wiedząc, że TomTom jest po ich stronie.

Mitsubishi wprowadza na rynek nowy Eclipse Cross z TomTom ConnectedNavigation

Urządzenie TomTom GO Discoverjest wyposażone w najlepsze w swojej klasie i najbardziej aktualne mapy, jakie może zaoferować nawigacja. Mapy nigdy nie będą starsze niż tydzień i mogą być aktualizowane nawet 3x szybciej* przez Wi-Fi®. Dzięki nowemu procesorowi i zwiększonej pamięci, nawigacja szybko reaguje na polecenia.

Kierowcy mogą połączyć swój telefon z aplikacją TomTom GO Discover za pośrednictwem Bluetooth® i uzyskać dostęp do informacji o ruchu drogowym TomTom oraz usług premium w czasie rzeczywistym. Obejmują one ostrzeżenia o fotoradarach, informacje o cenach paliw, dostępności parkingów poza ulicami oraz punktów ładowania pojazdów elektrycznych.

Mike Schoofs, Managing Director, TomTom Consumer, powiedział: „Chcemy pomóc kierowcom przygotować się do ponownego odkrywania świata, gdy tylko zostaną zniesione lockdowny, i jesteśmy niezwykle dumni, że możemy zaprezentować TomTom GO Discover. Ta nowa nawigacja łączy w sobie nasze dogłębne zrozumienie potrzeb kierowców z niemal trzema dekadami doświadczenia tworzenia map, a także najnowszą i najdoskonalszą technologię. Zbudowana z myślą o bezpieczeństwie, TomTom GO Discover jest najszybszą i najbardziej wydajną nawigacją TomTom typu PND na rynku, a do tego jest niezwykle łatwa w obsłudze”.

TomTom GO Discover 6” i 7” jest dostępny na TomTom.com, w MediaExpert, MediaMarkt, Neonet, Komputronik, RTV Euro AGD, Allegro oraz sklepach partnerskich, w cenie 1199 zł (6”) / 1349 zł (7”). Wersja 5-calowajest dostępna tylko na TomTom.com w cenie 999 zł.

Źródło: TomTom