FCA Bank i Leasys wprowadzają Green Deals

Po 2020 roku w imię zrównoważonego rozwoju, FCA Bank and Leasys wprowadzają nową kampanię handlową dedykowaną ekologicznym produktom i usługom. Green Deals to miesiąc specjalnych ofert poświęconych mobilności i całkowicie cyfrowym produktom finansowym.

Oferty będą aktywne do końca lutego 2021 r. i z pewnością sprawią, że usługi oferowane zarówno przez Grupę jak i Leasys będą jeszcze bardziej dostępne i dostosowane do potrzeb klienta.

Oferta kredytowa

  • Samochody elektryczne i hybrydowe w Kredycie Zimowym

Został przygotowany z myślą o klientach, którzy cenią sobie elastyczność i wygodę w przygotowanych dla nich rozwiązaniach finansowych. Kredyt Zimowy dostępny jest na wszystkie marki i modele nowych i używanych samochodów dostępnych w salonach sieci FCA Poland – również tych wielomarkowych. Bardzo atrakcyjne oprocentowanie, możliwość skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczeniowej oraz elastyczny okres finansowania to nie jedyne zalety oferty:

  • Kredyt Niska Rata

Został przygotowany z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę w rozwiązaniach finansowych. Kredyt Niska Rata dostępny jest na wszystkie marki i modele nowych samochodów Grupy FCA. Atrakcyjne oprocentowanie kredytu, niska miesięczna rata dzięki zastosowaniu raty balonowej z gwarancją odkupu przez dealera to nie jedyne zalety oferty. Klient ma 3 możliwości zakończenia umowy: oddanie samochodu do dealera i wymianę samochodu na nowy, spłatę raty balonowej ze środków uzyskanych od dealera lub sfinansowanie raty balonowej w kolejnym kredycie. Ponadto:

Klient może zakupić wymarzony samochód zupełnie zdalnie – bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo!

Ponadto po uruchomieniu kredytu klienci mogą korzystać z Portalu Klienta zawierającego szereg udogodnień. Klient ma stały dostęp do danych umowy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni       w roku – również bez wychodzenia z domu, na komputerze, tablecie lub smartfonie dzięki nowym aplikacjom w sklepie Google lub Play! Poza godzinami pracy Biura Obsługi Klienta, klienci mają możliwość m.in elektronicznego składania wniosków, weryfikacji statusu płatności i zmiany danych          w umowie oszczędzając czas i pieniądze przeznaczane na papier i opłacenie przesyłek pocztowych.

Oferta wynajmu

  • Jeep Renegade PLUG-IN Hybrid od 1600 zł (netto) miesięcznie
  • Fiat 500 Hybrid od 599 zł (netto) miesięcznie

Oferta wynajmu została przygotowana kierując się hasłem: Nie kupuj – wynajmij z myślą o klientach, którzy nie chcą angażować własnych środków na starcie. Oferta wynajmu nie zawiera konieczności wniesienia pierwszego czynszu a koszty rejestracji i ubezpieczenia OC samochodu są zawarte w cenie wynajmu.

Najem to nowoczesne rozwiązanie dla firm rozważających użytkowanie nowego samochodu płacąc za niego stały miesięczny czynsz. Klient ponosi podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu w zależności od wybranego pakietu usług dodatkowych, Dzięki elastyczności oferty klient nie musi się już martwić zbliżającym się terminem ubezpieczenia OC, przeglądu samochodu czy wymiany opon. W zależności od wybranej opcji wszystko to pokrywa comiesięczny czynsz o stałej wysokości.

Grupa FCA – w 2020 r. wyprodukowano w Polsce 173,9 tys. samochodów i 253,9 tys. silników

FCA Bank i Leasys rozpoczynają międzynarodową kampanię handlową obejmującą 10 krajów europejskich jednocześnie poświęconych zrównoważonemu rozwojowi. Włochy, Francja, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania, Holandia, Polska, Portugalia, Dania i Belgia zaoferują swoim klientom najlepsze rozwiązania cyfrowe, aby zagwarantować ekologiczną mobilność i elastyczne usługi finansowe na każdym rynku.

Silna ekspansja Grupy FCA Bank również znajduje swoje miejsce w tych inicjatywach, które strategicznie angażują wszystkie rynki w sposób synergiczny i cyfrowy – dwa filary wizji Grupy, której celem jest zaoferowanie klientom z całej Europy takiej samej obsługi na wysokim poziomie.

Leasys

Leasys SpA, marka Stellantis należąca do FCA Bank, spółki joint venture 50:50 pomiędzy Stellantis i Crédit Agricole została założona we wrześniu 2001 r.Leasys oferuje kompletny i innowacyjny system usług mobilności dla osób prywatnych, grup zawodowych i przedsiębiorców: od wynajmu krótko, średnio i długoterminowego po usługi peer-to-peer-car za pośrednictwem platformy U Go i I-Link. Leasys CarCloud, pierwsza włoska usługa subskrypcji samochodów, została uruchomiona pod koniec 2019 roku. Dzięki marce Clickar jest jednym z wiodących włoskich internetowych sprzedawców samochodów używanych dla klientów indywidualnych, grup zawodowych i przedsiębiorców. Leasys z siedzibą we Włoszech rozpoczął proces rozwoju międzynarodowego w 2017 roku, otwierając wiele biur w całej Europie: firma działa w Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Belgii, Holandii i Polsce, zarządzając flotą ponad 400 000 pojazdów na koniec 2021 roku. Uruchomione w czerwcu 2019 r. Sklepy mobilności Leasys są już obecne w całych Włoszech. Sklepy dostępne również we Francji oferują klientom dostęp do wszystkich usług mobilnych świadczonych przez Leasys. Wraz z niedawnym uruchomieniem pierwszego całkowicie zelektryfikowanego sklepu Mobility Store na lotnisku w Turynie, Leasys jest na dobrej drodze, aby stać się liderem również w zakresie zrównoważonej mobilności. W rzeczywistości dzięki zainstalowaniu ponad 1200 stacji ładowania we wszystkich sklepach do końca 2020r. Leasys będzie miał największą zelektryfikowaną sieć we Włoszech. W 2021 roku projekt elektryfikacji będzie kontynuowany także w krajach europejskich, w których Leasys prowadzi działalność.

W Polsce spółkę Leasys SpA reprezentuje Leasys Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Poza usługami wynajmu w ofercie znajdują się usługi leasingowe.
Więcej informacji:
www.leasys.pl

FCA Bank

FCA Bank S.p.A. koncentruje się głównie na finansowaniu samochodów spełniając wszystkie wymagania mobilności. Jest to przedsięwzięcie Stellantis, globalnej firmy motoryzacyjnej i Crédit Agricole wiodącego dostawcy kredytów konsumenckich. Firma dostarcza produkty finansowe wspierające sprzedaż prestiżowych marek samochodów we Włoszech i Europie. Programy kredytów, leasingu, wynajmu i finansowania mobilności oferowane przez FCA Bank S.p.A. zaprojektowane są specjalnie dla sieci sprzedaży, dla klientów prywatnych i firmowych. FCA Bank S.p.A. obecny jest w 17 krajach europejskich i Maroku bezpośrednio lub za pośrednictwem swoich oddziałów. Na dzień 30 czerwca 2020 r. Aktywa FCA Bank wyniosły około 30 miliardów. W Polsce FCA Bank S.p.A. reprezentuje FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. W ofercie Oddziału znajdują się liczne oferty kredytów promocyjnych oraz ubezpieczenia spłaty kredytu i ubezpieczenie GAP oferowane we współpracy z AXA Partners.

Więcej informacji: www.fcabankgroup.com

Źródło: FCA / Stellantis