Das WeltAuto – Daniel Ciachowski nowym szefem w Polsce

Z początkiem 2021 r. menedżerem odpowiedzialnym za markę Das WeltAuto został Daniel Ciachowski. – To będzie przygoda pełna wyzwań, ale jestem przekonany, że również pełna satysfakcji. Das WeltAuto jest jednym z  wiodących programów sprzedaży samochodów używanych w Polsce, za którym stoi silna sieć dealerska. Moim oczywistym celem jest umocnienie go na tej pozycji – zapewnia.

Daniel Ciachowski z Volkswagen Group Polska związany jest od 2012 r. Początkowo odpowiadał za rozwój programów sprzedaży samochodów osobowych w marce Volkswagen. Następnie objął stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży, a od 2017 r. pełnił funkcję Kierownika Sprzedaży w marce Volkswagen Samochody Dostawcze.

Od początku 2021 r. objął całościową odpowiedzialność za markę Das WeltAuto oraz obszar samochodów używanych w Volkswagen Group Polska.

– Samochody z gwarancją Das WeltAuto są synonimem najwyższej jakości. Chcę, aby jak najwięcej klientów mogło się o tym przekonać. Nie mamy zamiaru odpuszczać i nadal chcemy się rozwijać – podkreśla nowy menedżer odpowiedzialny za Das WeltAuto. Jak zaznacza – zwiększenie jakości usług marki jest także jego celem na nadchodzący rok. – Żeby to osiągnąć, potrzebna jest silna współpraca z siecią dealerską i markami nowych samochodów w Volkswagen Group Polska, a także dopasowanie się do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych – podsumowuje Daniel Ciachowski.

Das WeltAuto radzi – zostań w domu, ale w razie potrzeby, wybierz samochód

Daniel Ciachowski na stanowisku menedżera Das WeltAuto zastąpił Mieszka Hałasa, który pełnił tę funkcję przez ostatnich osiem lat (od 2013 roku). Jego praca i zaangażowanie przyczyniły się do rozwoju Das WeltAuto na polskim rynku. Przez ten okres stał się on jednym z wiodących importerskich programów sprzedaży samochodów używanych z wynikiem na poziomie 77 dealerów, generujących sprzedaż na poziomie 23 tysięcy samochodów rocznie.

Z początkiem 2021 roku Mieszko Hałas przejął odpowiedzialność za biznes samochodów używanych w Grupie Cichy-Zasada.

Źródło: Das WeltAuto