PZL Sędziszów uruchamia e-sklep z bateriami litowo-jonowymi i maskami

Spółka PZL Sędziszów uruchamia moduł sprzedażowy w formie e-sklepu na swojej stronie internetowej. W ofercie znajdują się baterie litowo-jonowe przeznaczone dla szeroko pojętej motoryzacji oraz maski ochronne na twarz, pokryte roztworem nano-srebra. Otwarcie e-sklepu wpisują się w długofalową strategię wchodzenia spółki w obszar handlu e-commerce.

E-sklep PZL Sędziszów dedykowany jest klientom detalicznym. Firma podkreśla, że zaraz obok mediów społecznościowych, będzie to także kanał do prezentowania nowości. Jedną z nich będzie nowa linia produktowa dla motoryzacji, która ujrzy światło dzienne na początku listopada 2020 roku. Obecnie e-sklep dzieli się na dwa moduły. Posiada także bramkę do szybkich płatności oraz możliwość realizowania kodów rabatowych.

Koronawirus COVID-19 – PZL Sędziszów będzie produkować antybakteryjne maseczki ochronne

W module z akumulatorami znajdziemy dobrze znane baterie litowo-jonowe do rowerów elektrycznych, hulajnóg i wielu urządzeń elektrycznych (np. BG371, BG10s6p czy BG20s13p). Ogniwa zgrzewane są automatycznie, co gwarantuje mocne regularne zgrzewy grubą blaszką niklową, która doskonale odprowadza ciepło. Pakiet ogniw zabezpieczony jest natomiast układem BMS i umieszczony w eleganckiej obudowie z rączką. Ładowanie baterii odbywa się poprzez podłączenie ładowarki, którą wpina się do standardowego gniazdka elektrycznego. Wszystkie baterie dostępne w e-sklepie PZL Sędziszów posiadają 5-stopniowy system zabezpieczeń, w tym produktową polisę OC ważną na terenie całej UE.

Na drugiej podstronie modułu sprzedażowego dostępne są maski ochronne. Producent umożliwił wybór kilku różnych wariantów, począwszy od masek bawełnianych z wymiennym wkładem, po maski z zaworem oraz maski pokryte roztworem nano-srebra. Użyty roztwór koloidalny srebra posiada wysoką skuteczność przeciwko drobnoustrojom oraz grzybom, takim jak Aspergillus brasiliensis i pleśni Bacillus subtilis. Wkłady tego typu skutecznie redukują ryzyko rozwoju patogennej flory, co odróżnia je od standardowych masek chirurgicznych.

„Otwarcie e-sklepu: https://pzlsedziszow.pl/sklep/ to ważny krok w zakresie zwiększenia naszej obecności w sektorze e-commerce oraz otworzenia się na nowy kanał dystrybucji. W dobie pandemii widzimy, że handel internetowy rośnie i z punktu widzenia klienta końcowego zakup online jest znacznie bezpieczniejszym i wygodniejszym wyborem niż standardowy zakup produktu w punkcie stacjonarnym. Początkowo udostępniamy klientom możliwość zakupu masek ochronnych oraz baterii litowo-jonowych, ale z czasem na pewno będziemy zwiększać ofertę e-sklepu. Jesteśmy przekonani, że będzie to duża wartość dodana dla naszych klientów a dla nas także możliwość dotarcia tam, gdzie tradycyjne sposoby dystrybucji są mało efektywne” – mówi Agnieszka Dec, dyrektor ds. handlowych w PZL Sędziszów.
Źródło: PZL Sędziszów