Citroën Lifestyle – produkty na udany dzień

W pracy, w domu, w szkole w naszym życiu towarzyszą nam takie niezbędne przedmioty jak ubrania czy praktyczne akcesoria. Dlatego w e-sklepie Citroën Lifestyle znajdziesz 11 produktów z kolekcji lifestylowych, które doskonale sprawdzą się na co dzień!

Jak co roku Citroën Lifestyle oferuje szeroki wybór przedmiotów ze swoich kolekcji, dzięki którym będziesz iść przez życie ze znakiem Citroëna.

MINIATUROWY CITROËN AMI

CITROËN Ami 100% ëlectric (37 EUR) – w 100% elektryczny samochód znalazł we Francji ponad 1700 nabywców. Z myślą o fanach lub właścicielach Ami powstał miniaturowy model w skali 1:43, który może zostać kolejnym egzemplarzem w istniejącej kolekcji miniatur w twoim domu lub może ją zapoczątkować.

GŁOŚNIK CITROËN AMI

Ultraprzenośny, lekki i wyposażony w Bluetooth głośnik Ultimate Ears Boom 3 Ami (149 EUR) może ci wszędzie towarzyszyć. Miłośnicy muzyki docenią mocny i wciągający dźwięk o zasięgu 360° uzyskany dzięki marce Ultimate Ears. Głośnik jest wodoodporny, wytrzymały i działa do 15 godzin na jednym ładowaniu, dzięki czemu będzie ci towarzyszył w najlepszych muzycznych chwilach.

Citroën z najlepszą obsługą klienta na polskim rynku

Wszystkie kolekcje lifestylowe Citroëna można obejrzeć i zamówić online

Źródło: Citroën