Mitsubishi uruchamia program – sprawdź ile warte jest twoje auto

W odpowiedzi na zwiększone zainteresowanie klientów używanymi pojazdami, polski oddział Mitsubishi Motors tworzy kompleksowy program związany ze sprawdzonymi samochodami z drugiej ręki. Jednym z pierwszych udogodnień jest wyjątkowo efektywne narzędzie online dla klientów, którzy chcą bezpłatnie, szybko i sprawnie wycenić swój używany samochód.

Już niebawem program aut używanych Mitsubishi

W niepewnych czasach epidemii, Covid radykalnie zmienił nastawienie i podejście klientów do zakupów. Konsumenci w pierwszej kolejności zwracają uwagę na stosunek jakości do ceny. To jeden z powodów dynamicznego wzrostu sprzedaży aut używanych. Dlatego polski oddział Mitsubishi Motors przygotowuje się do wprowadzenia kompleksowego programu, który umożliwi klientom zostawienie swego auta w rozliczeniu, bez konieczności przygotowywania swego auta do sprzedaży I straty czasu na poszukiwanie kupców oraz zakup sprawdzonego I bezpiecznego pojazdu Mitsubishi.

Nowy ekspert

Jednym z pierwszych kroków na drodze do stworzenia nowego programu było wyłonienie eksperta, który opracuje ramy programu I zadba o płynne wprowadzenie go w sieci autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors.

Przedłużona Gwarancja Mitsubishi – 7 lat i 200 tys. km

Na stanowisko Doradcy Sieci Dealerskiej ds. Samochodów Używanych powołano Marcina Kowalika, który znakomicie sprawdził się wcześniej na stanowisku Doradcy Sieci Dealerskiej pracując w polskim oddziale Mitsubishi Motors od 10 lat i był odpowiedzialny za wdrożenie centralnego systemu CRM (Customer Relationship Management), służącego usprawnieniu procesów obsługi klienta.

Wyceń swoje auto na www.mitsubishi.pl

W kolejnym etapie powstawania programu stworzono unikatową na rynku możliwości wyceny swego obecnego auta. “Nowe narzędzie online umożliwia właścicielom używanych pojazdów dokonanie wstępnej wyceny własnego auta używanego. W razie zainteresowania klienta zakupem nowego pojazdu lub odsprzedażą obecnego samochodu używanego – dzięki prostemu formularzowi – może on wysłać zapytanie do dealera, z prośbą o ofertę na nowe auto Mitsubishi i ewentualną propozycję odkupu auta używanego. Zaletą i wyróżnikiem nowej strony jest fakt, że wycena bazuje na danych aktualizowanych na bieżąco online – jest sporządzana na podstawie aktualnych ofert z portali motoryzacyjnych oferujących samochody używane. „ – podkreśla Marcin Kowalik, nowy Doradca Sieci Dealerskiej ds. Samochodów Używanych w polskim oddziale Mitsubishi Motors.

Aby wycenić swój używany pojazd wystarczy wypełnić poniższą ankietę .

Źródło: Mitsubishi