Nowy McLaren Senna “Ride-On” zelektryzowaną zabawką roku

McLaren Automotive ma przyjemność ogłosić premierę nowego, przeznaczonego na tor, elektrycznego modelu stworzonego z myślą o najmłodszych kierowcach wyścigowych – McLarena Senny„Ride-On”. Podążając za sukcesem McLaren 720S „Ride-On”, który pojawił się na rynku w 2019 roku, McLaren Senna „Ride-On” jest najnowszym modelem dla młodszych wielbicieli wyścigów.

Wzorem dla małego samochodu jest najbardziej ekstremalny samochód torowy, o nieporównywalnych możliwościach, które odzwierciedla nazwa pochodząca od Ayrtona Senny, trzykrotnego mistrza świata Formuły 1.

  • Pierwszy w historii McLaren Senna “Ride-On” i trzeci w ofercie modeldla dzieci, po McLaren P1TMoraz 720S
  • Wyjątkowy supersamochodzik, z otwierającymi się do góry drzwiami, elementami świetlnymi sygnalizującymi pracę hamulców, systemem informacyjno-rozrywkowym oraz realistycznym dźwiękiem silnika
  • Sześć wersji kolorystycznych, z czego jeden – żółty z zielonymi akcentami – jest dostępny wyłącznie w sieci oficjalnych salonów McLarena
  • Dostępny już teraz w cenie 465 euro netto

McLaren Senna „Ride-On” jest dostępny w pięciu oryginalnych, przyciągających wzrok kolorach: czarnym, pomarańczowym Mira, niebieskim Vega, czerwonym Memphis oraz białym. Szósty występuje w specjalnej edycji, dostępnej jedynie w oficjalnych salonach McLarena – i jest to żółty z zielonymi akcentami, który przywołuje kolorystykę kasku wyścigowego Ayrtona, dla najbardziej zaangażowanych małych kierowców wyścigowych.

McLaren Warszawa – Pop-up Concept przy Krakowskim Przedmieściu

McLaren Senna „Ride-On” jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, aczkolwiek Lando Norrisowi, kierowcy Formuły 1 z teamu McLarena, udało się pomieścić w tym niewielkim kokpicie, a nawet odbyć jazdę testową, by sprawdzić czy to jak jeździ samochodzik sprawia mu radość.

McLaren Senna „Ride-On” został wyposażony w te same funkcje, co zeszłoroczny, cieszący się dużą popularnością 720S„Ride-On”, w tym otwierające się do góry drzwi ułatwiające wejście do wnętrza. Kiedy młody kierowca jest już w środku może uruchomić pojazd używając przycisku start, który przywołuje też dźwięk silnika „dorosłego” McLarena Senny. Przejażdżkom dziecka może także towarzyszyć muzyka z systemu infotainment czerpiącego dane z urządzenia USB lub karty SD.

Precyzję prowadzenia zapewnia hamulec z sygnalizacją świetlną. Pomimo iż osiągi tego modelu ze zrozumiałych powodów zostały ograniczone w porównaniu z jego dużym odpowiednikiem, McLaren Senna „Ride-On” może stać się jednym z najbardziej pożądanych zabawek motoryzacyjnych w 2020 roku i dalszej przyszłości. McLarenaSennę „Ride-On” w cenie 465 euro netto można już teraz zamawiać w oficjalnych salonach McLarena oraz wybranych sieciach sprzedających zabawki.

Źródło: McLaren, Auto Fus