PEUGEOT & FOCAL – wspólne projekty audio

Firma PEUGEOT od 2014 r. współpracuje z renomowaną francuską marką FOCAL przy projektowaniu samochodowych systemów Hi-Fi. W 2016 r. współpraca ta nabrała znacznej dynamiki, w związku z wprowadzeniem na rynek przez PEUGEOT nowych modeli 3008 i 5008. Obydwaj producenci podzielają wspólne wartości, co stanowi niezbędny punkt wyjścia do doskonałej współpracy.

Firma FOCAL jest uznawana za światowego lidera w dziedzinie rozwiązań Hi-Fi. Ten francuski producent z siedzibą w Saint-Étienne we Francji posiada w swojej bogatej ofercie zestawy kina domowego i głośniki multimedialne, samochodowe systemy audio, monitory studyjne oraz słuchawki audiofilskie.

Wszystkie produkty marki FOCAL są projektowane i opracowywane we Francji w oparciu o doświadczenie 40 lat innowacji w obszarze ekskluzywnych i opatentowanych technologii akustycznych.

PEUGEOT Lifestyle z nowymi atrakcjami

Inżynierowie firmy FOCAL rozpoczynają pracę na bardzo wczesnym etapie projektowania pojazdu. Już od pierwszych szkiców projektowych brane są pod uwagę liczne czynniki mające decydujące znaczenie dla uzyskania optymalnego obrazu dźwiękowego, przy jednoczesnym uwzględnieniu kryteriów wykonalności, a także wymogów w zakresie montażu, wydajności itd.

Źródło: PEUGEOT