BMW Welt – wszystko w jednym miejscu

BMW Welt odwiedzany przez ponad trzy miliony gości rocznie jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w Bawarii. Razem z Muzeum BMW i BMW Group Classic łączy przeszłość, teraźniejszość i przyszłość BMW Group.

W BMW Welt każda marka BMW Group ma dla gości własny świat doznań. Na Kampusie Juniorów dzieci, młodzież i rodziny mogą też poznawać miasto i mobilność przyszłości. Paletę możliwości poznawania marki w BMW Welt uzupełnia bogata oferta wycieczek z przewodnikiem.

Podczas pobytu goście mogą odwiedzić flagowy sklep BMW i MINI Lifestyle & Accessory, gdzie oferowana jest szeroka gama wysokiej jakości produktów obu marek. Kulinarne doznania zapewniają cztery restauracje prowadzone wspólnie z monachijskim restauratorem o długich tradycjach. Renomowana restauracja EssZimmer prowadzona przez wybitnego szefa kuchni Bobby’ego Bräuera jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez smakoszy miejsc w Monachium.

Zakład BMW Group w Monachium przygotowuje się do w pełni elektrycznej przyszłości

Szczególnym przeżyciem dla klientów BMW jest możliwość odbioru ich nowego samochodu w BMW Welt. Pierwszy kontakt z pojazdem na tzw. premierze pozostaje w pamięci jako niezapomniane przeżycie.

Jako wyjątkowe i ekskluzywne miejsce na eventy BMW Welt gości rocznie około 400 imprez. Studia telewizyjne i streamingowe oferują jest również kompletną cyfrową platformę eventową.

Źródło: BMW