Jeep® i Juventus wspólnie świętują mistrzostwo Serie A w sezonie 2019-2020

Drużyna Biało-Czarnych bije kolejne rekordy, zdobywając dziewiąty raz z rzędu tytuł mistrza na dwa mecze przed zakończeniem rozgrywek. Dla uczczenia tego niezwykłego sukcesu, marka Jeep® przygotowała nową kampanię reklamową, obejmującą pay-off „Campioni in Carica” i dostępną pod hashtagiem # Stron9er

Pewność można rozwijać i utrwalać na dwa sposoby: poprzez zmianę i poprzez ciągłość. W ciągu zaledwie kilku dni, Jeep® i Juventus przedstawiły konkretne przykłady tych dwóch jakże rozbieżnych kryteriów. Marka, której zawdzięczamy stworzenie koncepcji Sport Utility Vehicle, wprowadziła właśnie na rynek nowe modele Jeep Renegade 4xe i Jeep Compass 4xe z innowacyjną technologią hybrydową plug-in: bezkompromisowe rozwiązanie hybrydowe uzupełniające niezrównane zdolności terenowe Jeepa i gwarantujące przewagę na każdym terenie, a jednocześnie mniejszy wpływ na środowisko. Dzięki uznanym, wzorcowym możliwościom marka wkracza na nową ścieżkę skupioną na środowisku i technologii.

Jeep Renegade 4xe i Compass 4xe: marka Jeep® stawia na hybrydy plug-in

Juventus, ze swojej strony, jest mistrzem ciągłości i podąża jedyną znaną mu drogą: drogą zwycięstwa. Drużyna Biało-Czarnych zwyciężyła w piłkarskich mistrzostwach Serii A TIM w sezonie 2019-2020, poprawiając swoją formę i ustanawiając nowy rekord w historii piłki nożnej we Włoszech. Drużyna piłkarska z logo Jeepa® na koszulkach raz kolejny pokazała na co ją stać, przekraczając swoje granice i wykazując pokrewieństwo z marką Jeep®, która towarzyszy jej w charakterze oficjalnego sponsora podczas zwycięskiej passy, która rozpoczęła się w sezonie 2012-2013.

Dla uczczenia tego niezwykłego sukcesu, Jeep przygotował nową kampanię reklamową, obejmującą pay-off, czyli kilkusekundową animację „Campioni in Carica”. Przesłanie reklamowe świętuje zarówno zwycięstwo w mistrzostwach, jak i premierę nowego Jeepa Renegade i Compass 4xe, pierwszych SUV-ów marki Jeep z napędem hybrydowym  plug-in.

Również w tym niezwykle trudnym  sezonie sportowym, zwycięska współpraca Jeepa i Juventusu, bazująca na wspólnych wartościach, jak autentyczność i pasja, która umożliwiła zdobycie szesnastu tytułów, w tym  w Serii A, Pucharze Włoch i Superpucharze Włoch – zapisała niezapomniane karty w historii włoskiej piłki nożnej. Oprócz rekordu polegającego na zdobyciu dziewiątego tytułu mistrza z rzędu, drużyna Bianconeri to pierwszy zespół, który odniósł 1600 zwycięstw w Serii A, a jeden z jej najważniejszych piłkarzy, Gianluigi Buffon został rekordzistą pod względem występów we włoskiej ekstraklasie piłkarskiej (648 występów w Serii A).

Źródło: FCA