innogy go! z Visa zwrócą środki za zakupy w aplikacji w formie vouchera na kolejne jazdy

Nową ofertę dla użytkowników carsharingu elektrycznego stworzyły: innogy go! wraz z Visa i Tpay. Od teraz w aplikacji innogy go! będzie można zakupić promocyjny Voucher Visa, za którego zakup użytkownik otrzyma zwrot części poniesionych kosztów, w postaci vouchera na kolejne przejazdy.

Co zrobić, żeby otrzymać voucher innogy go!

Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników innogy go! – wystarczy zarejestrować się w usłudze lub zalogować na swoje konto i jako środek płatniczy, wybrać kartę Visa. Promocyjny Voucher Visa znajduje się w zakładce Subskrypcje i vouchery w aplikacji innogy go! Proces zakupu wygląda dokładnie tak samo, jak w przypadku pozostałych produktów.Wartość vouchera na przejazdy wynosi 40 PLN, a czas na wykorzystanie środków to 14 dni. Osoby, które opłacą go za pomocą karty Visa automatycznie otrzymają zwrot części poniesionych kosztów w postaci vouchera, który będą mogły wykorzystać na kolejne przejazdy. Nowi użytkownicy płacący kartą Visa, a także Ci, którzy w czasie trwania promocji zmienili formę płatności w usłudze na kartę Visa, otrzymają 15 zł zwrotu, czyli aż 37% poniesionych kosztów. Dotychczasowi użytkownicy, którzy już  wcześniej jeździli z Visa w innogy go!, otrzymają 25% zwrotu, czyli  kwotę 10 zł.

Kod na przejazdy

Kod aktywujący voucher użytkownicy dostaną drogą mailową. Czas na jego wprowadzenie do aplikacji wynosi 10 dni,  zaś na wykorzystanie środków aż 30 dni.Każdy użytkownik może otrzymać tylko jeden zwrot. Szczegóły promocji.

innogy go! wprowadza elektryczne Jaguary

Namawiamy mieszkańców Warszawy do poruszania się nie tylko ekologicznymi, ale także bezpiecznymi samochodami innogy go!. Dlatego nieustannie staramy się wraz z naszymi partnerami oferować bonusy, które dodatkowo zachęcą ich do korzystania z carsharingu, wykorzystując do tego celu różne okazje takie, jak na przykład wakacje. Letni czas motywuje do przemieszczania się po stolicy w poszukiwaniu ciekawych wydarzeń miejskich, a nasza promocja idealnie nadaje się do tego celu – mówi Andrzej Popławski, Head of e-mobility w innogy Polska.

Źródło: innogy Polska