Poznaj gamę MINI z dwóch stron

Paweł i Joanna Orleańscy, zostali bohaterami nowej kampanii MINI. Para aktorów udowadnia, że samochody brytyjskiej marki są stworzone zarówno dla kierowców, którzy do wyboru auta pochodzą na chłodno i analitycznie, jak i dla tych, dla których liczą się przede wszystkim pasja i wrażenia.

W ramach najnowszej kampanii przygotowano cztery filmy, z których każdy jest poświęcony innemu modelowi MINI (Hatch i Cabrio, Clubman, Cooper SE i Countryman).

Odcinki są krótkie i dynamiczne – trwają maksymalnie trzy minuty – ale w wyczerpujący sposób przekazują wiedzę na temat każdego z modeli. Z materiałów wideo dowiemy się między innymi, który MINI lepiej sprawdzi się w mieście, a który jest stworzony do dalekich podróży. Poznamy technologie dostępne w samochodach, odkryjemy możliwość ich personalizacji czy też bliżej zapoznamy się z ich designem. Przygotowany kontent ma przede wszystkim pomóc niezdecydowanym dokonać wyboru tego jedynego samochodu spośród oferty MINI.

MINI – pakiet John Cooper Works GP inspirowany motorsportem

Który z nich zmieści najwięcej walizek? Co takiego kryje się w bagażniku MINI Countrymana i dlaczego tak bardzo przyda się w czasie postoju? Na jak długo starczy jedno ładowanie w elektrycznym MINI i jakie są korzyści wynikające z wyboru „elektryka”? Paweł i Joanna Orleańscy odpowiadają na te pytania w sposób przystępny dla tych, którzy dopiero poznają markę, pamiętając jednocześnie o szczegółach, które zainteresują największych fanów MINI.

Kampania realizowana będzie między innymi na kanałach MINI na Facebooku oraz Instagramie. Za realizację spotów odpowiada Change Serviceplan, a za media Mediaplus.

Źródło: MINI