PEUGEOT 308 “Roadtrip” w limitowanej serii

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowej gamy PEUGEOT 308 wyposażonej w cyfrowy PEUGEOT i-Cockpit®, marka wprowadza specjalną serię o nazwie “Roadtrip”. Ta limitowana seria, która bazuje na poziomie wyposażenia Allure Pack, jest dostępna zarówno w wersji hatchback, jak i SW (wersja kombi). Dzięki charakterystycznemu wystrojowi i standardowemu wyposażeniu, specjalna seria “Roadtrip” jest szczególnie predysponowana do podróży.

PEUGEOT 308 “Roadtrip” posiada charakterystyczne elementy, niektóre z nich zaprojektowane specjalnie dla tej serii. Spersonalizowane wnętrze Orange Sunset idealnie komponuje się z lakierem Niebieski Vertigo, nowością w gamie PEUGEOT 308. Lakier ten ma głębię i nasycenie koloru uzyskane dzięki zastosowaniu technologii trzech warstw. Technika ta wymaga drugiej warstwy bazowej przed nałożeniem lakieru, aby uzyskać większy efekt, nawet w sytuacjach słabego oświetlenia. Unikatowy w tej gamie kolorystycznej, Niebieski Vertigo pojawił się przy okazji premier nowego PEUGEOT 208 i nowego PEUGEOT 2008. Specjalna seria “Roadtrip” dostępna jest również we wszystkich innych kolorach nadwozia proponowanych w gamie PEUGEOT 308.

Peugeot 308 – nowa gama już w Polsce (ceny)

Z zewnątrz specjalna seria “Roadtrip” jest rozpoznawalna na pierwszy rzut oka dzięki: logo “Roadtrip” umiejscowionemu na przednich błotnikach, 16-calowym felgom „ZYRCON” w wersji diamentowanej oraz przyciemnianym szybom w tylnych drzwiach i klapie bagażnika.

Natomiast we wnętrzu otrzymamy m.in. tapicerkę Alcantara© Mistra z przeszyciami w kolorach Orange Sunset i Szary Tramontane, logo “Roadtrip”na przednich siedzeniach, dywaniki podłogowe z przeszyciami Orange Sunset i Szary Tramontane, kierownicę, panele drzwiowe, centralny podłokietnik, dźwignię zmiany biegów (w wersji manualnej) z przeszyciami w kolorach Orange Sunset i Szary Tramontane oraz aluminiowy zestaw pedałów, podnóżek i progi drzwi z logo PEUGEOT.

Źródło: PEUGEOT