Kia Carnival nowej generacji zadebiutuje tego lata

Kia Motors Corporation ujawniła dziś pierwszy szkic flagowego minivana Carnival czwartej generacji. Ewolucja i nowy wygląd flagowego minivana południowokoreańskiej marki. Dwa miliony modeli Carnival sprzedanych na całym świecie od 1998 roku. „Grand Utility Vehicle” pokazuje pewną stylistykę i styl SUV-a.

Nowa Kia Carnival – sprzedawana na wielu rynkach na całym świecie jako Kia Sedona – spodoba się klientom dzięki połączeniu innowacji, funkcjonalności i stylu.

Od 1998 roku, czyli premiery Carnivala pierwszej generacji, nabywców znalazło już ponad dwa miliony egzemplarzy tego minivana. Wyrazisty i nowoczesny design nowego Carnivala, nawiązujący do wyglądu SUV-ów, sprawia, że minivan Kii prezentuje się teraz bardziej dynamicznie niż modele trzech poprzednich generacji. Projektanci Kii nazwali nowy model „Wielkim pojazdem użytkowym”.

Kia Rio – debiut po faceliftingu

Nowa Kia Carnival trafi do sprzedaży w Korei i na inne światowe rynki w trzecim kwartale 2020 roku.Nie jest na chwilę obecną planowane wprowadzenie tego modelu na rynek europejski. Kia opublikuje wkrótce nowe zdjęcia i więcej szczegółów na temat Carnivala czwartej generacji.

Źródło: KIA