Slow Road x The Westin Warsaw – wspólna akcja dla aktywnych gości z testami Mazdy 3 i CX-30

Mazda Motor Poland i The Westin Warsaw – należący do największej na świecie sieci hoteli Marriott International – ogłosiły wspólny projekt, którego celem jest urozmaicenie pobytu w Warszawie. „To dokonały czas, aby teraz, kiedy podróże zagraniczne nadal stoją pod znakiem zapytania, poznać Warszawę i inne miasta Polski w duchu Slow, celebrując przyjemność z jazdy” – mówi Szymon Sołtysik, PR Manager w Mazda Motor Poland.

Każdy, kto wykupi nocleg lub dwa w weekend 19-21 czerwca, ma szansę przetestować Mazdę 3 lub CX-30 z przełomowym silnikiem benzynowym Skyactiv-X na jednej z malowniczych tras w Warszawie lub okolicy. „Współpraca z producentem aut z oszczędnymi silnikami, aut hybrydowych i elektrycznych idealnie wpisuje się w naszą misję zrównoważonego rozwoju, zdrowego trybu życia, i bycia przyjaznym środowisku” – mówi Michael Hopf, General Manager hotelu.

Mazda rusza z innowacyjnym sposobem kontaktu online

Aby wziąć udział w akcji, poza wykupieniem noclegu w ramach oferty Staycation-City Break, wystarczy opisać w max. 150 słowach wymarzoną trasę, w którą chce się wybrać. Numer rezerwacji i opis należy wysłać najpóźniej 12 czerwca o godz. 23:59 na adres joanna.czechowska@marriott.com. Następnego dnia na facebookowej stronie The Westin Warsaw zostaną ogłoszone wyniki. 6 samochodów z pełnymi bakami zostanie przyznanych autorom najciekawszych opisów na cały czas ich pobytu w hotelu. Mazda i Marriott International inspirują i zachęcają do obejrzenia tras i atrakcji w mieście i poza Warszawą: https://www.slowroad.pl/ / hotel-deals.marriott.com/poland-staycation.

Jak skorzystać z oferty Staycation? Na stronie Marriott.com/wawwi należy zaznaczyć datę (19-20.06, 20-21.06 lub 19-21.06.2020), a w oknie Special Rates > Corporate wpisać kod FOO. W ramach oferty (453PLN brutto/1 lub 2os./doba) goście otrzymują nocleg, śniadanie, kolację, parking, wczesny check-in, późny check-out.

Źródło: Mazda