Audi – bezpieczne produkty finansowe

Audi, mając na uwadze obawy oraz niepewność ekonomiczną swych klientów, oferuje teraz możliwość bezkosztowego zakończenia umowy leasingowej przez pierwszych 12 miesięcy albo możliwość spłaty przez markę pierwszych dwóch rat leasingowych.

Bezkosztowe zakończenie umowy leasingowej przez 12 miesięcy w przypadku pogorszenia się sytuacji finansowej klienta, to bezpieczny produkt finansowy Audi, z którego mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od co najmniej 24 miesięcy lub klienci prywatni zatrudnieni na podstawie umowy o pracę również przez okres minimum 24 miesięcy. Bezkosztowe zakończenie umowy leasingowej jest możliwe w przypadku zamknięcia lub zawieszenia działalności gospodarczej albo utraty co najmniej 50% przychodów w stosunku do średniomiesięcznych przychodów z roku poprzedniego. W przypadku klientów prywatnych – w sytuacji utraty pracy lub ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Warunkiem skorzystania z opcji zakończenia umowy jest minimalna opłata wstępna wynosząca tylko 5 procent.

Drugi z produktów – spłata pierwszych dwóch rat leasingowych przez Audi, dotyczy klientów, którzy skorzystają z umów leasingowych Audi Perfect Lease dla przedsiębiorców lub Audi Classic Leasing. W obu tych przypadkach, cztery pierścienie zapłacą za klienta dwie pierwsze raty leasingowe. Minimalna opłata wstępna, również w tym przypadku wynosi tylko 5 procent.

Cztery pierścienie proponują również w tych niepewnych czasach dodatkowe narzędzie zwiększające bezpieczeństwo zawierania kontraktu leasingowego przez klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą: ubezpieczenie od utraty pracy przy zawieraniu umowy Audi Perfect Lease lub Audi Classic Leasing. To niezwykle istotna, integralna część obu tych produktów, pozwalająca klientom zmniejszyć ewentualne obawy związane z zakupem samochodu. Koszt ubezpieczenia jest zawarty w cenie finansowania, nie powodując wzrostu wysokości miesięcznych rat.

Audi e-tron Sportback podbija wirtualny świat

„W obu przypadkach, zarówno bezkosztowego zakończenia umowy przez pierwszych 12 miesięcy, jak i spłaty dwóch pierwszych rat przez Audi, wszystkie parametry leasingu, takie jak okres leasingu, czy roczny limit kilometrów, można elastycznie dobrać do swoich potrzeb” – mówi Michał Bowsza, dyrektor marki Audi. „Co ważne również, skorzystanie z oferty nie powoduje wzrostu rat leasingowych, jak też łącznego kosztu leasingu, a w przypadku Audi Classic Leasing promocyjna oferta łączy się z aktualnymi korzyściami cenowymi dla wszystkich modeli Audi z rocznika 2020.”

Więcej informacji na temat finansowania można znaleźć na www.audi.pl oraz u wszystkich dealerów marki.

Źródło: Audi