Fiat wyjaśnia w 8 „elektryzujących” klipach

Osiem prostych i bezpośrednich filmów, w sposób intuicyjny porusza tematy związane z elektryfikacją. Fiat wkroczył w ten świat wraz z Fiatem Panda i Fiatem 500 Hybrid, a wkrótce dołączy do nich nowa, w pełni elektryczna 500. Teraz, stawiając pierwsze kroki wraz z aktualnymi i przyszłymi Klientami, podejmuje niektóre tematy, które nie zostały jeszcze wyjaśnione:

  • jak się prowadzi elektryczny samochód
  • ile czasu zajmuje ładowanie samochodu elektrycznego
  • ile i jakie korzyści wynikają z jego eksploatacji dla użytkownika

Te i  wiele innych tematów, od hamowania rekuperacyjnego po emisję spalin, od przepisów po ulgi, wrażenia z jazdy, serwisowanie, zasięg i ładowanie.

 „W oczekiwaniu na powrót na nasze drogi, postanowiliśmy jak najlepiej przygotować się do ponownego startu za kierownicą naszych Fiatów. Tych aktualnych, ale też, i przede wszystkim, tych przyszłych”– powiedział Luca Napolitano, szef EMEA marek Fiat i Abarth: „W związku z tym nakręciliśmy osiem klipów, które prostym, zabawnym i nieskomplikowanym językiem Fiata opowiedzą o zaletach zelektryfikowanej mobilności. Są to krótkie filmiki, które z pewnością wywołają Wasz uśmiech i jednocześnie będą świetnym sposobem na poznanie przyszłości mobilności z Fiatem”.

„Czat z Fiatem”, nowy format, w którym szef Fiata odpowiada na pytania użytkowników wysłane na specjalny czat poświęcony nowemu Fiatowi 500

Dzięki takiemu podejściu, Fiat pomaga aktualnym i przyszłym Klientom świadomie wejść w zelektryfikowaną i elektryczną mobilność jutra.  Pierwsze filmy są dostępne pod tym linkiem.

Źródło: FCA