Citroën – 100 % elektryczny AMI

W dniu 27 lutego 2020 r. Citroën zaprezentował Ami – 100% ëlectric, przełomowe i innowacyjne rozwiązanie mobilności w mieście dostępne dla wszystkich. Ami jest drugim pojazdem ofensywy elektrycznej rozpoczętej przez Citroëna w 2020 roku. Dzięki Ami Citroën oferuje wyjątkową odpowiedź na wyzwanie mobilności w mieście, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców miast. Ami to indywidualne rozwiązanie mobilności, jest w 100% elektryczny i dostępny dla wszystkich.

Zgodnie z sygnaturą marki „Inspired By You” Citroën dostosował się do nowych wzorców konsumpcji, aby być jak najbliżej klientów. Dlatego marka opracowała cyfrowy ekosystem oferujący wyjątkowe wrażenia klientów dzięki 100% podróży online.

Ami dostosowało się do swoich klientów: dlatego można nabyć Ami nawet wprost z sofy, w dowolnym miejscu i czasie. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Strona internetowa Ami będzie otwarta we Francji od 11 maja 2020 roku.

Nowy Citroën C3 – polskie ceny

Poza tą 100% podróżą online marka współpracuje z Fnac i Darty. Ami będzie dostępne w ponad 30 sklepach Fnac i Darty we Francji, a także w sieci Citroën. Ami spotka się również z klientami w dedykowanych mobilnych centrach jazdy testowej, które będą podróżować przez Francję.

Źródło: Citroën