Rolls-Royce Motor Cars ogłasza konkurs dla dzieci

Rolls-Royce Motor Cars to marka, która zachęca do realizacji marzeń, a obecnie nowa generacja aspirujących projektantów jest zachęcana do realizacji swoich marzeń motoryzacyjnych poprzez specjalne „Konkurs Młodych Projektantów”.

Wprowadzony, aby zapewnić rodzicom i dzieciom przyjemną rozrywkę podczas światowej epidemii koronawirusa, Rolls-Royce zaprasza projektantów do 16 roku życia do zaprojektowania swojego wymarzonego Rolls-Royce’a. Konkurs umożliwia projektantom przyszłości uwolnienie wyobraźni i kreatywności nawet wtedy, gdy pozostają związani ze swoimi domami.

Rolls-Royce projektuje i konstruuje najbardziej niezwykłe samochody świata, z których każdy jest niepowtarzalnym wyrazem osobowości, wyobraźni i kreatywności właściciela. Od farby po haft, Starlight Headliner po instalacje artystyczne i projektowe – wszystko jest możliwe. Początkujący projektanci, którzy podejmują wyzwanie, mogą teraz czerpać z własnej kreatywności i mogą wyobrazić sobie projekt własnego, bardzo luksusowego samochodu.

Nowy konkurs jest kontynuacją tego, który odbywa się co roku podczas obchodów Dnia Rodziny pracowników Rolls-Royce w Home of Rolls-Royce w Goodwood w Anglii.   na całym świecie.

Zespół projektowy marki oceni wszystkie zgłoszenia i wybierze zwycięzcę, który otrzyma renderowaną ilustrację swojego projektu – prawdziwą nagrodę, której nie można kupić, a także podróż ze szkoły samchodem Rolls-Royce Phantom. Zdobywcy nagród otrzymają także certyfikat z podpisem Torstena Müllera-Ötvösa, dyrektora naczelnego Rolls-Royce Motor Cars.

Źródło: Rolls-Royce